Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok, ha egy számotokra idegen srác rád írna Facebookon és megkérdezné, hogy lenne-e kedved ismerkedni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 24. 11:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpatikus és rendesen ír visszaírnék neki, de nem hinném hogy összejönnék vele. Ha meg köcsög akkor tiltanám.
2020. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Ignorálnám. Alapból nem is írhatnak nekem vadidegen emberek a facebookon, le van tiltva ez a funkció
2020. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Lassan napi szinten megtörténik, csak instagramon... néha visszaírok, de közlöm hogy van barátom, és max barátkozhatunk. Ha meg hülyeséggel írnak, pl ez megtörtént: uhh cicvaa de joh vaghy szekszi vaggy ismrkdunk? Hát bocsi de ilyennel nem ismerkedek, nekik nem válaszolok, és nem válaszoltam akkor sem, amikor nem volt senkim.

Egyébként a barátomat is neten ismertem meg, ő is ezzel írt hogy szimpatikus vagyok, lenne-e kedvem ismerkedni. Vele volt, aztán 2 hét múlva találkoztunk. Nincs ezzel semmi baj, szerintem neked is válaszolnának, ha normális stílusban írsz és szimpi vagy :)

2020. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha kulturált, és normális stílusban írja akkor válaszolok aztán majd kiderül mi lesz belőle.
2020. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én régebben szoktam csak így ismerkedni természetesen a normális formában, kultúráltan, de valahogy mindig egy bunkó csajba futottam bele, most már nemhiszem hogy megtenném.
2020. aug. 24. 14:14
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Szokták volt mondani, aki keres az talál.
2020. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6 Csak kérdés hogy mit....😂
2020. aug. 24. 18:24
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, de szerintem nincs jó válasz arra, hogy mit.

Kezdésnek mindig legyen az, hogy van e kedve ismerkedni.

Azért ezt tartom jónak, mert mivel nem ismered, így nem tudod, hogy nála komolyabb írás, vagy poénosabb ami bejön. :D

2020. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Engem az ilyenek szinte mindig akkor találnak meg, mikor éppen van barátom. Azért válaszolok nekik, hogy bocs nem, aztán ha normális megérti, ha nem, akkor megérdemel egy tiltást.
2020. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha normálisnak tűnik, akkor adok egy esélyt, hogy jobban megismerjük egymást.

(Az volt barátommal pont így jöttem össze, pedig sose csináltam ilyet se előtte, se azóta😅)

2020. aug. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!