Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet? Miért?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akiről azt hittem, hogy érdeklődik irántam, ezért beszélgettem vele. A beszélgetésből kiderült, hogy van barátja. A nevét is mondta. Na már most, nekem semmi kétségem nincs afelől, hogy van neki. De akkor Fb-on a srác képeit, és viszont miért nem "szivecskézik"? Semmi kiirva, se kapcsolatba, semmi.


Lehet, hogy nincsenek is együtt csak jó barátja az a fiú és ha olyan fiú van akit le akar koptatni, azt hazudja vele van együtt?


Én erre tudok csak gondolni.:(



2021. szept. 4. 11:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy, ha nem így van kitudom valahogy deríteni, hogy tényleg vele van-e együtt?
2021. szept. 4. 11:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki éli az életét a facebookon. Nekem is van két ismerősöm, akiknek a kapcsolatáról csak onnan tudok, hogy elmondták. Még fizikai kontakt sincs köztük, hogy több ember is ott van.
2021. szept. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen írják ki és ahogy az első is mondta nem mindenki online éli az életét. Bár ha tizenéves akkor persze felmerülhet a kételyed de akkor sem feltétlenül.
2021. szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Három eve van párkapcsolatom és Facebookon senkinek nincs kint közös kép vagy az hogy kapcsolatban lenne. A profilkép van egyedül likeolva ( szivecskéssel) mind a kettőnknél. Instagramon is régebben voltak fent közös képek, storyk stb. De már azok sincsenek fent. Nálam csupán amiatt, mert nem akarom a kapcsolatom mindenki előtt élni. Sőt azóta sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb is az életünk.
2021. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!