Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Komoly kapcsolatra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Komoly kapcsolatra vágyom, de nem tudom, mit tehetnék érte.

Figyelt kérdés
Szeretnék komoly párkapcsolatot kialakitani, de nincsen kivel. Hogyan tudnék ismerkedni? Nem vagyok bulizós, egyszerűen gyűlölöm, mert túl zajos és mindenki hulla részeg a buli kezdete után 2 órával. A társkereső Alpokban pedig nem bízok, mert hát eléggé paranoiás fajta vagyok, és nagyon tartanék tőle, higy mi van, ha egy 50es pasas kamu profillal rá akár hajtani egy 17 éves lányra.
2021. szept. 18. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Járj el akkor más helyekre, pl. könyvtár, park, kávézó, lényeg, hogy ne csak otthon, a négy fal között ülj, mert akkor sosem fogsz megismerni új embereket. A hobbijaidon keresztül is ismerkedhetsz, ha van valamilyen sport, amit szeretsz, az jó kezdésnek.

Teljesen megértem, hogy félsz az internetes ismerkedéstől, de azért ne zárkózz el teljesen ettől sem. Sok sikert! :)

2021. szept. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Online keresel embert magadnak kezdésnek beszéltek beszéltek, majd full simpla képet cseréltek ha meg van a szimpáti és bejön a stilusa tovább léptek telefonáltok és amint megbizonyosodtál róla h nincs vele baj és rendesek a szándékai tovább léptek.

Vagy ha valóságban látsz valaki megkörnyékezed, vannak még hidd el olyanok akiknek nem csak a buli meg az meg az számít.

Ez a két lehetőség az amik müködnek, te is megteheted az első lépéseket valaki felé, csak vigyázz ne túl görcsösen, mert a végén még rongynak néznek meg könnyen kaphatónak.

De révén nő vagy, ha jársz kelsz a világban valakinek úgy is megtetszel és akkor csak válogatnod kell már csak.

Itt is találhatsz csak itt marha nagy lutri, meg valószinüleg nagyon messze lenne tőled bárkit is találj itt.

2021. szept. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak bulizni lehet eljárni. Más helyek is léteznek (pl. amiket #1-es felsorolt), ahol talákhatsz társat. Ezen felül neten is ismerkedhetsz.:)
2021. szept. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

"Itt is találhatsz csak itt marha nagy lutri, meg valószinüleg nagyon messze lenne tőled bárkit is találj itt."

Ó, hogy ezzel én mennyire tudok azonosulni. Azokkal, akikkel hatalmas szerencsém volt hogy tényleg normálisak, több száz kilométerekre lakunk egymástól. :(

Szóval én nem is ajánlanám az internetes ismerkedést, elég rizikós, sok a hülye (tisztelet a kivetelnek) és akkor még mindig ott van az, hogy ha találsz is valakit lehet, hogy iszonyat messze lakik tőled. Viszont így csak egy opciód maradt, ha élőben ismerkedsz másokkal, ehhez egy kis önbizalom kell, hogy le tudj szólítani másokat, vagy ha leszólítanak tudj nyitottan beszélgetni.

2021. szept. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

#4


Én pedig fantasztikusakat randiztam, ismerkedtem, dugtam innen, a jelenlegi párom is itt ismertem meg.


Tetszik vagy nem, pre-korona a 60% neten ismerkedett, most 80%. Kihuzni azzal hogy "hö sok a hülye, szóval ne" inkább csak azt demonstrálja, hogy te is egy vagy az említett sokból.

2021. szept. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Ja aki meg azt írta, hogy könyvtár. Hagyjuk már. Utoljára a 2000es évek elején lehetett itt ismerkedni fiatalokkal, amikor olcsón lehetett VHS kazikat kolcsonozni onnan...
2021. szept. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

5 örülök, ha neked más tapasztalataid vannak, de nekem sajnos nem sikerült számomra megfelelő embereket találnom, itt gyakorin nagyon sok a troll, főleg mióta rengetegen unatkoznak a lezárások és a karantén miatt. Csak annyit írtam a kérdezőnek, hogy nem ajánlom az internetes ismerkedést, nem pedig megtiltottam neki, de lehet sokaknak már késő van a szövegek értelmezéséhez:)

Persze az is lehet, hogy a különböző elvárásaink miatt van különböző tapasztalatunk az online ismerkedéssel, én nem dugótársakat keresek, hanem komoly kapcsolatot egy értelmes, intelligens emberrel.

2021. szept. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A személyes ismerkedés azért nehéz számomra, mert egy kB 10 ezer fős kisvárosban élek, ahol szinte csak idősek, meg felnőttek vannak, esetleg gyerekek, akik még túl kicsik hozzám. A velem egyidősek vagy elmennek másik városba gimibe, akik még ide járnának gimibe, azok mind vagy foglaltak, vagy igazi marhák
2021. szept. 19. 07:43
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Mi a korhatár?
2021. szept. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Sportodon, hobbidon belül ismerkedj.
2021. szept. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!