Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tinder tényleg ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinder tényleg ennyire reménytelen, ha rendes kapcsolatot keresnék?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és mostanában merült fel bennem a gondolat, hogy szeretnék egy barátnőt, de nem alkalmi dologban gondolkodnék, hanem rendes kapcsolatban és mivel amúgy sem tudok könnyen ismerkedni lányokkal, így arra gondoltam, hogy adok egy esélyt az internetes társkeresőknek. Viszont amiket olvastam a tinderről, az teljesen kiábrándított a dologból, mivel nem hinném, hogy a külsőmben lenne valami nagyon csodálandó, szóval kb. átlagosnak mondanám magam. Így tényleg nagyon kevés esély van a dologra?
2021. szept. 19. 22:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve ha tudtok valami hasonló, de ilyen célokra jobb oldalt, akkor azt is szívesen fogadom.
2021. szept. 19. 22:15
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. szept. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem, aki a te korodban a tindert használja, az valószínüleg poénból teszi. Úgy gondolom, hogy nem érdemes ezzel vesződnöd.:)
2021. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem csak azok az ismerőseim használják sikerrel a Tindert, akik csak szexre mennek. Nincs olyan ismerősöm, aki ott talált szerelmet vagy komoly kapcsolatot. Van egy ismerősöm, aki komolyat szeretett volna és úgy próbálta a Tindert. Egyetlen randi sem jött össze neki, pedig nagyon jól néz ki. Több, mint 100-an jobbra húzták és sok match is összejött. Próbált komolyan beszélgetni a lányokkal, de senki nem volt vevő rá. Úgyhogy abbahagyta fél év próbálkozás után.
2021. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat, akkor megpróbálom összeszedni magam, és inkább élesben próbálkozni. :)


Köszi még egyszer.

2021. szept. 19. 22:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok rosszat hallottam róla, viszont 3 embert ismerek akiknek onnan lett férjük.

Nagynéném, az egyik barátnőm és az unokatesóm is ott ismerték meg a férjüket.

Ugyan a korod miatt gondolom még nem feleséget keresel, de láthatod, ez sem reménytelen

2021. szept. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagyok és nagyrészt a tindert, badoo-t, jaumo-t használtam!Előfizetést ne vegyél, semmi értelme, anélkül is lehet boldogulni, nekem elég viccesen jött össze a mostani kapcsolatom, poénbol letöltöttem újra a jaumo-t, ott kb 70-80% fake profil van akik vírusos linket küldözgetnek, de valahogyan a mostani barátnőmet ott ismertem meg! Mondjuk 3 olyan kapcsolatom is volt amit a badoo-nak köszönhetek és nem éppen voltak a legjobbak… Ha adhatok egy tanácsot, akkor ne ezeket az appokon ismerkedj, elég sok fejfájást és rossz tapasztalatot okoznak….
2021. szept. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne igy allj hozza.. menj ra mindenkire aki bejon. Persze egyszerre egyel kavarj.. marmint ha van benned ilyen de lehetsz genyo is... A lenyeg h alkalmibol is lehet komoly ha minden jo. Lehet h sokan atbasztak es ezert akar caak kavarast de megismerkedtek es hozzad mashogy all. Nekem volt mar ilyen
2021. okt. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!