Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Reménytelen a helyzetem, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen a helyzetem, mert komoly kapcsolatot szeretnék?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, teljesen normálisnak tartom magam, és a környezetem szerint semmi gond sincs a külsőmmel sem, sőt, mégis sosem volt még barátom.

Én abban látom az okot, hogy nem vagy bulizós, már nem járok szórakozóhelyekre, jobban szeretjük a barátnőimmel a kulturáltabb helyeket, ezért pl ha ki akarunk kapcsolódni elmegyünk este pizzázni, nyáron esetleg tópartra, fürdőkbe, esténként bárba, de ott sem a töményet öntjük magunkba. Nem is szeretem a diszkókat, és valahogy nem vonz az, hogy minden buliban több sráccal csókolózzak.

Viszont utcán vagy parkban vagy akárhol soha senki nem mer megszólítani, nagyon sokszor van hogy nézzük egymást fiúkkal, vagy látom hogy rám pillant többször is egy este, mégsem jön oda soha senki, és emiatt már én is kezdek elbizonytalanodni, hogy valami gond van velem.

Amikor nemrég volt egy randim, ott is a srác látott valahol, aztán interneten írt, gondoltam miért ne találkozzunk, de olyan mondatai voltak, hogy még nagyon fiatal vagyok, és hogy ő sem most keresi az élete végéig tartó kapcsolatát, és ettől olyan rossz érzés fog el, mert én nem azért akarnék ismerkedni valakivel, hogy már az elején kijelentse hogy tuti nem akar sokáig együtt lenni valakivel.

Ezen a téren úgymond "komolyabb" vagyok, mert én tényleg úgy vagyok vele, hogy ha igazán megfog valaki, akkor nem azt sulykolom magamba, hogy úgyis szétmegyünk, csak mert fiatalok vagyunk.

Komolyan ennyire reménytelen így a helyzetem, hogy nem arra akarok hajtani, hogy minél több párom legyen fiatalon, hanem már most komoly kapcsolatot szeretnék?



2017. márc. 25. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy reménytelen,én is komoly kapcsolatot szeretnék,egyszer sikerülni fog 18/F
2017. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszer biztos, de azért ennyi idősen már én is vágynék valakire, oké ott vannak a barátaim, de ők nincsenek most hasonló helyzetben, legtöbbjüknek már sikerült megismerkedni valakivel, persze abba én nem látok bele, csak rossz érzés, hogy pont én nem találok ilyen gondolkodású srácot.
2017. márc. 25. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:
én is évek óta vágyok egy ilyen lányra aki úgy gondolkodna mint te de eddig nem sikerült tartós kapcsolatot találnom
2017. márc. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen megértelek, egy rendes érzelmi alapú kapcsolat nem úgy működik, hogy "holnaptól nem kellesz".


Beleképzeltem magamat abba a szituációba, amit említettél, hogy valaki időnként rád pillant mondjuk a parkban, ahol vagy. Tegyük fel, hogy én vagyok az, és azért nézek oda, mert helyesnek tartalak. Én azért nem kezdeményeznék semmit, mert nincs a homlokodra írva, hogy te vevő lennél rá. Én estem már pofára olyan lánynál, akivel a barátságunk jóval közvetlenebb volt egy átlagos fiú-lány barátságnál... Én azt hittem, hogy van esélyem (több pozitív jelet kaptam egy szemezgetésnél), de csak egy nagyon megalázó kikosarazásra futotta, ami egyben a barátságunk végét is jelentette. Ezek után én már nem tudom, hogy mikor van esélyem. Ez az egyik ok, ami indokolhatja, hogy nem kezdeményezek. A másik (bár ezzel rajtam kívül talán kevesen vannak így), hogy nekem lelkileg össze is kell szedni magamat (megbarátkozni a gondolattal, hogy innentől lesz valakim), hogy belemenjek egy kapcsolatba, viszont ezt addig nem tudom megtenni, amíg nincs senki a láthatáron, így a spontán ismerkedés nálam kb. csak úgy működne, hogy odamegyek a lányhoz, majd még én kérek tőle egy kis időt, amíg elkezdhetnénk randizgatni, ami elég hülyén venné ki magát, és vannak kétségeim afelől, hogy ebbe akárki is belemenne. Ez a 22-es csapdája: amíg nincs senki, addig nem tudok megbarátkozni a gondolattal, de amíg nem barátkoztam meg a gondolattal, addig nem lehet senki.


Én sem voltam még kapcsolatban. 20/F

2017. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!