Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem ír vissza a lány Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ír vissza a lány Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik nap leszólítottam egy lányt aki régóta tetszik és beszélgettünk

Nem volt tökéletes beszélgetés mert nagyon izgultam , ő is meglepődőtt

De rossznak nem mondanám.


Másnap ráírtam de ő azóta nem ír vissza. 1 hétre rá elsétált mellettem úgy hogy nem nézett a szemembe hanem a földet nézte


Ezek alapján mi lehetett a baj? Mit tehetnék? És szerintem nincs mit tenném szóval valahogy beakarom tölteni az űrt amit hagyott maga után



2021. szept. 23. 20:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Változtass nicknevet!
2021. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%

10-zes vagyok.


Látom 0-ra pontoztatok le. Ennyire hülyeséget írtam volna?


Akkor ezek szerint esetleg, ha rosszabbra fordul a dolog, akkor most rontson a helyzetén még jobban?


Én azért írtam, hogy tartsa inkább tiszteletben, hogy örülhessen, ha ennyivel megússza és nem rosszabbodik szegénynek a helyzete.

2021. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%
Semmit nem akar tőled, engedd el. Sajnos ez ilyen.
2021. szept. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem csak egyedül neked nem ír vissza, hanem gondolom egy rakás ráéhező pasinak sem.
2021. szept. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%

Én azt gondolom, hogy még ne akar fiúzni (szülei nem jó szemmel néznék, ő maga nem érett rá, rossz tapasztalatokat hallott...).

Idővel biztos, hogy változni fog.

2021. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%

14-essel egyetértek, tuti biztos, hogy nem csak neked nem ír vissza, hanem sok más ráírogatónak.


De valahol kicsit bunkóság is nem visszaírni, mint egyenesen őszintének lenni.


Olyan embert, akivel nem akarok semmilyen formában sem beszélni hozzá sem adom az ismerőseim közé.

2021. szept. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
86%

Szard le! Te léptél, bátor voltál megtetted amit kellett. Ha olyan mulya, gyáva, hogy csak sunyit, és nem tisztel, ismétlem NEM TISZTEL TÉGED úgy mint te tetted, lélegezz fel! Sokkal rosszabb embert veszítettél, mint nyerhettél volna!

A helyedben, ott hagynám. Nyilvanvaló, nem tetszik neki valami, csak beszari elmondani.

2021. szept. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

17-es leírta a kőkemény igazságot.


Lépj tovább, elhiszem, hogy neked tetszik és elnyerte a tetszésedet, de lépj tovább, van még ezernyi hableány a vízben.


Nem érdemli ő azt meg, hogy egy ilyen mulya műkedves kislányka miatt legyen neked bánatod.

2021. szept. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Szerintem egy jó tanulság, hogy egy ilyen helyzetet is kibírsz és igazából semmi különös nincs, ha nem jön össze. Legközelebb már könnyebben fogod kezelni a helyzetet.

És szard le van elég nő. Aki szeretne, fog neked válaszolni.

2023. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!