Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány fbon vissza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány fbon vissza igazol kb rögtön akkor valamenyire tetszek neki?

Figyelt kérdés
De azt hozzá kell tennem ,hogy vannak olyan ismerősei akiknek az ismerőseik közösek szóval remélem érthető😅
2021. márc. 4. 22:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy semennyire. Vannak olyanok, akik mindenkit visszaigazolnak válogatás nélkül
2021. márc. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
Papikám, az, hogy visszaigazol, még nem jelent semmit.
2021. márc. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 DeMoR ***** válasza:
86%

Szóval mert pont a telót nyomkotta, és pont "azonnal" vissza jelölt, akkor egyértelmű, hogy kedvel?

Gondolom eléggé kis tini vagy még, hogy ezt gondolod :D

Ahogy írták már nem jelent sokat valszeg. Max annyit, hogy nem gondol pedofil pszichopatának :D

2021. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ja oke
2021. márc. 5. 00:10
 5/29 A kérdező kommentje:

Hogy itt mennyi jó idulatu emberke van...ez az magyarország jól teljesit👍

Csak egyszeru kérdést tettem főll!! Nem kell lehurogni mert nem vagyok a csajozásban jártas! Aniniman könnyű irogatni vajon ti ilyenek vagytok a valo éltben is?

2021. márc. 5. 00:21
 6/29 anonim ***** válasza:
10%
Ha ismered a csajt akkor nem tudom.Ha nem ismered a csajt és van képed akkor jó dugast kívánok.Felteve ha nem félsz a lányoktól
2021. márc. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Ki hurrogott le? Szerintem senki egy rossz szót nem írt rólad. De akkor idézd nekem, kérlek, azt a részt, ahol vki lehurrog téged!


Egyébként amit a hatos ír, az bődületes baromság, csaxólok, mielőtt egy tök jelentéktelen, semmis, apró kis dologba túl sokat belelátnál, minthogy pl ez már egyenes út az ágyhoz.

2021. márc. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én a való életben is mindenkinek a szemébe mondom az igazat. Tudom, hogy azért vagy kiakadva, mert nem azt írtuk, hogy "igen, tetszel neki, sok boldogságot", de hát ez az oldal pont nem arra van, hogy mindenki azt hallja, amit szeretne. Meg az élet sem így működik. Egyébként meg senki nem írt sértőt, vagy ha neked az "eléggé kis tini vagy még" annak számít...
2021. márc. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nekem azzal van a bajom ahogy írtátok miért nem lehet leírni ,hogy nem jelent semmit miért kellet ilyen jelzőket hozzá rakni hogy pl papikám ? Nem vagyunk haverok hogy papikámzál xd

A másik hogy olyan lenézően írtátok..tudom hogy a 6os csak ércelödot egybol levágtam megsporoltál volna vele egy kis időt ha nem írod le 7es..🙃

8as nem azzal van a gond hogy meg mondod mindenkinek amit gondolsz hanem azzal ahogy mondod de mind1 engem ez már nem érdekel..

2021. márc. 5. 10:08
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért, én hogy mondom? "Lehet, hogy semennyire. Vannak olyanok, akik mindenkit visszaigazolnak válogatás nélkül" Szerintem egyáltalán nem volt lekezelő. De javítsatok ki, ha mégis
2021. márc. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!