Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan folytassam a beszélgetést?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytassam a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik és rájött hogy tetszik nekem mert meg is kérdezte hogy igaz hogy bejön nekem én írtam hogy igen és erre küld egy szívecskés matricát most hogy folytassam a beszélgetést
2021. okt. 1. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg mibol gondolja
2021. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Idióta.
2021. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem beszélgetés, hanem írogatás.


Ezt sehogyan se folytasd, hanem ha már kiderítetted nincs e kapcsolatban és el tudna e köteleződni egy bizonyos szinten akkor kérdezd meg mikor szokott ráérni, illetve mivel tölti a szabadidejét?

Hol találkozhatnátok nyugodt körülmények között?

2021. okt. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Írd neki, hogy "remélem nem hoztak kellemetlen helyzetbe".

Lehet majd a válaszából kiderül, hogy szimpatikusnak tart-e.

2021. okt. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"remélem nem hoztalak áldott állapotba"


Inkább ezt írd!

2021. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd el valahová. Igen, már tudja, hogy tetszik neked, és ha ez kölcsönös, akkor ezután már simán randizhattok.:)
2021. okt. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!