Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjem és folytassam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem és folytassam a beszélgetést lányokkal?

Figyelt kérdés

És itt én arra gondolok, hogy például tömegközlekedési eszközön, vagy az utcán, ha meglátok valaki szépet, mit tegyek? Persze, odamehetek megmondani neki, de folytatni a beszélgetést már nehezebben menne. A célom az lenne, hogy elhívjam valahová vacsorázni. Vagy egy másik eset, ha megyek haza és leül velem szemben egy leány, nem tudom hogy kezdjem amit szeretnék mondani. Megmondom neki, hogy mennyire káprázatos, de van még 8 perc, amivel nem tudok mit kezdeni. Ezért gyanítom, a kezdés a rossz. Időnként próbálok beszélgetni emberekkel, és úgy látszik, hogy az idősekkel nagyon jól kijövök (egyszer, egy idős úrral egy órán át újratárgyaltuk a trianoni békeszerződést). A velem egykorú (17) emberek kellemetlenül érzik magukat, ha beszélgetni akarok velük (már arra is gondoltam, hogy a megjelenésemmel van a gond, de összességében odafigyelek magamra). Persze, hozzájuk nem békediktátummal megyek, hanem sokkal inkább aktuális dolgokkal. Például; késik a vonat, ezért elmegyek a váróba, ahol leülök egy láthatóan boldog, velem egykorú leány mellé. Bemutatkozom, majd megemlítem, hogy mennyire boldog és megkérdezem, hogy mitől. Elmondja, de mire a végére ér, annyira magába roskadt, mintha a hóhér jött volna érte. Megkérdezem, hogy mitől lett rossz a kedve, mire megsértődik és elmegy.

Elkalandoztam. A lényeg tehá: Hogyan és mivel kezdjek beszélgetést lányokkal? Mikor és mikor ne? Hogyan folytassam, ha beüt a kínos csend. És hölgyek, Ti is írjátok le, hogy mik azok a dolgok, amiknek örülnétek (és nem), ha valaki megszólítana az úton, buszon, vonaton vagy így általánosságban.

És tudom, ha a másik fél nem beszédes, akkor nem érdemes vele erőlködni.



2019. máj. 19. 23:06
 1/1 anonim válasza:
100%

Ha utcán vagy akár mi közben tetszenék meg egy pasinak akkor nem akarnám, hogy sokáig feltartson. Cél nélkül nem megyek ki. Ilyenkor szerintem annyi az elfogadott " helló xy vagyok, ha lenne kedved szívesen meghívnálak egy kávéra. Itt a számom/elérhetőségem, ha te is benne lennél akkor valamikor találkozhatnánk" Ez idő alatt eltudom dönteni, hogy szimpi-e, de nem hoz kellemetlen helyzetbe ha vissza akarom utasítani mert nem tetszik vagy akármi. Sokan nem szeretik ha egy "vadidegen" betámadja őket

De a legjobb ha látásból, vagy annyira ismered, hogy tudod mi foglalkoztatja. Az első pasimat úgy cserkésztem be, hogy megtudtam, hogy szereti az animéket (akkor még a mondó újság is újdonság volt és az is érdekelte) be is szereztem egyet gyorsan, másnap már kölcsön kérte - bumm közös téma, beszélgetés stb

A folytatásban meg kérdezz sokat, az emberek szeretnek magukról beszélni - főleg ha megtalálod az általuk kedvelt témát

2019. máj. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!