Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek ez mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ez mennyire szokatlan?

Figyelt kérdés

Hogy nyíltan megmerem mondani, hogy cukinak talállak.

Meg a tapasztalatomból eléggé kevés lány veszi jó néven az öleléseket akkor is, ha már ismerjük egymást egy jó ideje.

Imádok ölelkezni, viszont sokan creepynek tartják és nem tudom miért.



2021. okt. 6. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Ha csak barátként mondod a cukit, akkor oké. De ha tetszik a pasi, aki mondja, akkor nagyon lelombozó. Dögösnek és szexinek találjon, ne cukinak. Cuki az egy kutya/cica, vagy egy plüss. Az ölelkezés egy pasitól valóban creepy (csajtól is amúgy), olyan b*zis.
2021. okt. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Milyen kapcsolat?

Én a párom számàra szexi, nőies akarok lenni. Nem cuki.

Az ölelést meg én is szeretem. Más meg ki mem állhatja.

2021. okt. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a cuki mindenkeppen pozitiv, mind1 h milyen termeszetu a kapcsolat. Es szeretek pozitiv jelzolet hallani. Az olelkezes is kiraly. Csak olyan embert kell talalni, akinek a szeretetnyelve szinten a tapizas :D

Szerintem ezekkel nincsen baj, csak hozzad valo embert kell talalni. :)

2021. okt. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En szeretem az ilyesmit, első az ölelés pedig nem bzis nem tudom hol élsz te 😩
2021. okt. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a cuki ismerkedés során nem pozitív. Egy kapcsolatban már más, ott az, de ismerkedésnél úgy érezném nem tart elégge nőnek. De ez az én hülyeségem.
2021. okt. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ez a cuki dolog. Sok lány nem szereti. Nekem is volt egy barátnőm, aki nem szerette, ha cukinak hívtam, pedig nagyon cuki volt és kb. azért tetszett meg nekem. Én szeretem a cuki lányokat. Ha nem lenne cuki, akkor lehet, hogy nem is tetszett volna. Szóval fura ez. :D


De amúgy jah óvatosan kell bánni vele, mert manapság nem a gyenge, törékeny, bájos, cuki jellemzőkkel szeretnek azonosulni a lányok, pedig rengeteg pasinak ez jön be. Attól, hogy valaki cuki, még lehet szexi és pont hogy a törékeny, gyengéd lány az igazán nőies az én szememben.


Na mindegy, úgyis lepontoznak majd. :\

2021. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
100%
Nekem most van egy lány aki cuki és tetszik. Nem csak ez ok miatt de szeretem benne, hogy cuki. 16F
2021. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!