Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejöhettem neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejöhettem neki vagy csak szokatlan lehetett a smink?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel eléggé kedveljük egymást, egy faktra járunk. Mindig ő ül mellém órán, és ha hianyzik a faktról, tőlem kéri el az anyagot. Múltkor szalagavatónk volt, ahová igyekeztem csinosnak lenni. Nem vagyok egy nagy sminkes, de mégis sminkessel felrakattam egy nagyon szolid sminket, ami nagyon megtetszett, sok osztálytársam dicsért hogy jól áll. A hajam fodrász csinálta meg. Amikor az osztályunk a szép fehér ruhában sorakozott a tánc előtt, láttam, hogy a fiú haverom a próbafülkéből egyfolytában rám néz. A próbán már látták a tancunkat, de kijött addig a színpad közelébe és nézett ahogy táncolok. Csak a smink miatt nézett meg így vagy bejöhetek neki?
2020. jan. 12. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kedvelitek egymást akkor bejössz neki! A smink csak egy plussz adalék volt hozzá!
2020. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bejössz neki.
2020. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

Izé, nem a tini kategóriába akartad ezt a kérdést kiírni a szexualitás helyett??? Mert ennyiből aztán még a legprofibb szexuál-pszichológus sem tudja kitalálni hogy milyen lesz a szexuális életetek. Mármint ha egyáltalán lesz.

Ja amúgy meg nem vagyunk gondolatolvasók, honnan a francból tudjuk hogy bejössz-e neki? Nézz a szemébe és onnan tudni fogod a választ. Egyébként is akár bejössz neki, akár nem, ha nem kezdeményez akkor csak egy elúszott lehetőség lesz neked is, neki is, ez van.

2020. jan. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt már olyan, hogy egy lány tetszett, de valami nem túl előnyös sminket tett fel, és az már nem jött be. De ha szolidat tettél, szerintem nem lehetett gond.

Olyan viszont még nem nagyon volt szerintem, hogy valaki nem jött be, és a sminkje is fura volt (vagy éppen jól sikerült) és csak azért hosszabban megbámuljam :D

2020. jan. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lacc80 válasza:
Mindekettő. Sok pasi szereti, ha sminkeli magát a lány. Meg ugye egy ilyen alkalmon extra csinosak a lányok, jobban megakad rajtuk a fiúk szeme.
2020. jan. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!