Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lépjen szintet a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjen szintet a beszélgetésünk?

Figyelt kérdés

Két héttel ezelőtt elkezdtem beszélgetni egy lánnyal instagramon, akivel nagyon hasonló az érdeklődési körünk, egyezik a hobbink. Mint kiderült, jól kijövünk egymással, mintha a tükörképünkkel beszélgetnénk.

Egyszer megkérdeztem, hogy lenne-e kedve elmenni valahová ketten, hogy közösen "hobbizzunk", az ötlet tetszett is neki, de túl korainak gondolta. Ettől függetlenül jól működik minden, viszont lassan szeretném kicsit bizalmasabb szintre emelni az ismerettségünket. Sajnos facebookon nem tudunk beszélni (egymásról még nem is nagyon láttunk képet), instán pedig nincs személyes profilunk, úgyhogy valami más ötletet szeretnék kérni.

Mivel tudnám feldobni a chatelést? Hogyan tudnám bizalmasabbá alakítani? Mit érdemes tenni annak érdekében, hogy később összejöhessünk?

(18F, 17L)



2021. okt. 6. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom hogy se facebookon sem instán nem lehet nagyon bizalmas kapcsolatot kialakítani. Ezért sem értem miért nem akart találkozni...ez nem volt tőled rossz ötlet.


De egyébként szerintem az is elég ha mindennap érdeklődsz felé,megkérdezed a véleményét sok dologgal kapcsolatban hogy ő mit gondol stb...meg nem érezted a beszélgetésekben hogy rá untál. Meg majd később azért erőlteted a talit.

2021. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha korainak tartja, akkor respektáld a kijelentését. Kartsd vele a kapcsolatot. Ismerjétek meg egymást még jobban (legyen meg a bizalma irántad), aztán jöhet szóba a találkozás.

Közben vagy azt veszed észre, hogy unalmas a válasza, vagy épp ellenkezőleg.

2021. okt. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Az időt nem tudod letördelni, többet kell beszélgetni és idővel alakul majd, egyre mélyebb témák felé tudtok menni. Nyilván ehhez majd kell ő is, hogy akarjon ilyenekről beszélgetni, ezért a türelem nagyon fontos.


A körülményeket olvasva viszont óvatos lennék, nem látom miért lenne értelme a jelenlegi helyzetet folytatni. Nem láttál képet róla, nem tudod kicsoda, nem akar találkozni. Nagyon sokáig fog ez nyúlni és ki tudja kivel beszélgetsz közben. Bárki lehet a másik oldalon, talán most még elképzelni sem tudod milyen alakok vannak a világban.


Folytasd ha akarod, de elég nagy időpocsékolásnak tűnik. Ne küldj neki olyan képet amivel csúnyán visszaélhet, ne adj meg magadról olyan infókat, ami alapján bemérheti hol laksz vagy ki vagy és ha később találkát beszélnétek meg, mindenképp nyilvános helyen legyen sok emberrel.

2021. okt. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Tudom, hogy ki ő, mert egy barátom haverja ismeri. Nem egy pedofillal beszélgetek, de azért köszi a figyelmeztetést.:)
2021. okt. 6. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!