Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudok egy buliban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok egy buliban úgymond bevágódni a srácnál, aki tetszik?

Figyelt kérdés

2021. okt. 9. 17:24
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
45%
ferikét csak egyet ismerek, de ő nem ünnepli a nevenapját...
2021. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Két pohár itallal menj oda hozzá, az egyiket nyomd a kezébe és mondd neki mosolyogva, hogy szia, Anna vagyok, iszol velem? És koccits vele... Ha nem veszi a lapot, vagy látod, hogy nem okés a dolog, akkor meg van egy pohár ital a kezedben, amivel elsétálhatsz egy másik cimbihez...

Persze ne akkor menj oda hozzá, amikor egy 6 fős társaság közepén éppen hangosan sztorizik és röhögnek, hanem akkor, ha éppen mondjuk pisilésből tér vissza és egyedül sétál... :)

2021. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
100%
Én lány létemre szeretek kezdeményezni, és utálom ezeket a fölösleges köröket meg iszonyatosan cringe szövegeket. Csak simán odamegyek a palihoz, átölelem, hogy kérdezzek tőle valamit. Picit együtt táncolunk, kicsit húzom az agyát, majd rá szoktam tenni a kezem a mellkasára és ilyenkor már mindegyik hajolni szokott hozzám. Nagyon max 5 perc alatt megvan egy pali és még soha nem utasított vissza senki.
2022. dec. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Helyes, élni tudni kell... :D
2022. dec. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!