Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj a lányoknak az ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj a lányoknak az ha egyszerre több lánnyal is írogatok? Hogyan csajozzak így?

Figyelt kérdés
Szoktam írogatni pár lánnyal és némelyek osztalytarsak is. Volt egy lány akivel beszéltem tok szimpi volt nekem és bevágja nekem hogy nem jovok be neki de azt is mondta hogy hallotta hogy több lánnyal is írogatok egyszerre. De már ez többször is előfordult ez.

2021. okt. 18. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
F@$znak mondod el hogy több csajjal irogatsz 😂
2021. okt. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem én mondtam el hanem a barátnőjétől hallotta hogy más lányokkal is írogatok.
2021. okt. 18. 20:26
 3/10 Lazy Lover ***** válasza:
54%
Nem kell nekik elmondani ennyi
2021. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De nem mondtam el senkinek

Csak írogattam pár lánnyal és ők gondolom elmondták a barátnőiknek és így tovább. És gondolom elmondta az osztályban a lányoknak hogy velem írogat és ők meg elmondták hogy huu "ez a csávó nekem is irogatott"

2021. okt. 18. 20:37
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Mert így kvázi nem ismerkedsz vele komolyan. És ne olyanokkal beszélgess akik ismerik/ismerhetik egymást.
2021. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Csak jobban szét kell válogatni őket, pááral a suliból akik mondjuk nem ismerik egymást vagy még közös ismerettségük sincs, pááral mondjuk abból a városból/faluból, párral mondjuk más környező helyekről ahol még te is járatos vagy aztán így mindegyik happy és még te is
2021. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Te örülnél, ha egy szimpi lány rajtad kívül még 3 sráccal beszélgetne? Nem hiszem...

Ha valakivel komolyan ismerkedik az ember, akkor csak rá figyel, csak ő érdekli, hiszen ettől más az egész helyzet. Persze az is más, ha egyik beszélgetés sem komoly még, de akkor érdemes óvatosnak lenni, hogy ne tudhassanak egymásról.

2021. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Lehetőleg olyanokat füzz akik kb fix hogy nem ismerik egymást és ennyi.

A 7-esnek meg annyit hogy én tökre lesz*rom hogy kivel beszél a csaj akit fűzök, ki vagyok én hogy megmondjam neki? Amég nem kamatyolnak addig nem igazán érdekel.

18/F

2021. okt. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Ő így csak egy a sok közül, nem vagy neki fontos.
2021. okt. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
*fordítva: nem fontos neked.
2021. okt. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!