Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányoknak szól: ti járnátok...

Lányoknak szól: ti járnátok egy olyan fiúval aki egyszerre kedves is és szadista is tud lenni?

Figyelt kérdés
Elkap az ölhetnék ha meglátom, hogy lenézően néznek rám a bevándorlók a saját hazámban, pedig még 18 vagyok csak. Mi lesz ebből később, magányosan halok meg? Bárkivel beszéltem őszintén erről az elítélt.

2013. aug. 13. 10:41
 1/7 anonim válasza:
próbáld ezt a tulajdonságod visszafogni vagy belhagyni és a lányok is mindjárt jobban fognak kedvelni mert én se járnék egy olyan sráccal aki ölni akar mert ez kicsit rémisztő.ha van még kérdésed privibe lécci
2013. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd lesz, aki nem fog. Ugyanilyen vagyok, csak nőben. Mondjuk ölni azért nem lennék képes, de teljesen megértelek.
2013. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem is kicsit fogd vissza magad..amúgy jogos az,hogy feldühödsz...de azért ne ölj!!
2013. aug. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Azt, hogy ölni nem lennék képes, úgy értettem, hogy "hobbiból". Nyilván, ha kitörne a forradalom vagy a háború, akkor én sem gondolkodnék. De most nincs háború, úgyhogy a privát kérdésed kvázi fölösleges volt. :)
2013. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem szadizmus, amiről te beszélsz. Minden bunkóság nélkül kérdem, tisztában vagy a szó tényleges jelentésével? Aberrált vagy?
2013. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az "elkap az ölhetnék" még nem árulja el számomra, hogy mennyire erős és szó szerinti ez, az ölés gondolata és düh az lehet valamelyest érthető. Viszont az ölési vágy még nem szadizmus. Az sem mindegy, ugye, hogy a lány felé vagy harmadik személy felé irányul.


Amikor megismerkedtem a párommal (aki amúgy egy jobbára szelíd, kedves, aranyos srác, éppcsak annyi keménységgel, hogy ne gyalogoljanak át rajta mások), akkor ő épp poénból beosztotta a party résztvevőit a haverjával, hogy ha megölnének mindenkit, akkor melyikük kit ölne meg. Erről mondjuk nem tudtam, de ő jellemzően nem szokott magyarázni egyes kijelentései előtt. Megismerkedtünk, dumáltunk, olcsó sz@r gyümölcsvodkát ittunk és egy ponton rám nézett s kedvesen közölte: "Téged már nem lőnélek le."

Ahogy írtam, fogalmam sem volt az előzményekről, de azért volt bennem annyi ösztön/intuíció/mit tudom én, mi, hogy megtisztelve érezzem magam. Ó, romantika :D

Ennek tizensok éve.


Bunkó emberek vannak, de nem az ölés vagy akár annak a vágyában és negatív aurájában fürdés a megoldás. Ignoráld őket s éld az életed kicsit felszabadultabban, szerintem.

2013. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem fogok hosszút írni meg elemezni: 16l vagyok és nekem külön elvárás, hogy a fiú, akivel szeretnék járni, az szadista legyen. Én nem kicsit vagyok az, és emiatt engem is elítélnek. Pedig szeretem ezt a tulajdonságomat. Egészen egyedi..
2013. szept. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!