Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez erőltetett vagy nem?

Figyelt kérdés

Ha nagy ritkán van Tinderen matchem, egy kis versikével szoktam ráírni a lányra (mivel minden második csaj azt írja, hogy legyél kreatív. Mégis vagy nem ír vissza, vagy szétválik. Erőltetett, ciki, vagy mi vele a baj? (tudnék írni szerintem jobbat is, ezek a kis 4 soros versek egész jól mennek). Lányok válaszát várnám leginkább. 22/F

Szóval a vers:


Szia! Nem tudom, mennyire szereted a verseket,

De gondoltam írok gyorsan egyet.

Remélem hamar megtöri a jeget,

És tudunk beszélgetni 3 percnél többet.



2021. okt. 20. 20:56
A kérdező szavazást indított:
Ciki, ne használd
Semleges
Nekem bejön, visszaírnék
42 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10 lányra ugyanezt írod rá, akkor számomra értelmetlen lenne
2021. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos, nekem mindenképpen tetszene, kreatív és szimpatikusnak gondolnám
2021. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne értelmetlen? A másik lányok nem látják hogy ő kire mit ír?

Egyébként szerintem nem rossz, viszont azt írod, hogy nem nagyon szokott beválni szóval... Lehet újítani kéne.

2021. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 October15 ***** válasza:
88%

Akkor jöjjön egy kis "műelemzés". :D


Az első sorban kategorikusan kijelented, hogy nem tudsz róla semmit, még csak annyit se tudsz megtippelni, hogy hogyan is áll a versekhez. Ez kiváló emberismeretről és figyelmességről is árulkodik persze nagyfokú iróniával találva. Mármint oké Tinder de pls..


A második sor azért különösen csodálatos mert az egész tervezett kapcsoalt alapja kapásból egy hazugság. :D Elvégre ez a vers nem neki íródott, nem gyorsan, és nem akkortájt mikor ő ezt megkapja. Igazán kecsegtető.


A haramdik sor rögtön tisztázza, hogy abban reménykedsz, hogy a "jég megtörésének" műveletét megspórolhatod ezzel / azt majd ő elvégzi a saját fejében eme 4 sor hatására. :D


A negyedik sor pedig megadja a kegyelemdöfést: töredelmesen megvallod, hogy az átlag beszégetéseid hossza a 3 percet jó ha elérik.


Asszem nem igényel ezen felül különösebb magyarázatot, hogy mi itt a probléma. :D


Pozitívumként megemlíteném, hogy beugrott egy régi kedvenc számom. :D


"Ragrímekkel koperáló hűtőmágnes bölcsesség"

2021. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Így elolvasva semmi gond nincs vele, de nyilván ott élesben teljesen máshogy gondolkodik az ember, illetve lehet tök más az ízlése, mint nekem. Viszont ennek ellenére tényleg újíts valamit, ha ez ennyire nem működik.
2021. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Ebből a versből süt az előítéletesség.

Ezért nem vagy népszerű vele...


Előítéletes helyett inkább érdekes kisugárzású verset írjál!

2021. okt. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Legjobb ha valami nőtisztelő feminista verset írsz, az népszerű lesz a csajoknál!


Csak a probléma az vele, hogy akinél ez bejön, azzal te nem leszel boldog férfiként, de szolgálhatod életed végéig...

2021. okt. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!