Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ráírjak e a srácra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírjak e a srácra?

Figyelt kérdés
Az állomáson láttam egy férfit aki megtetszett ezért megkerestem instan. Kb.2-3 evvel idosebb nálam ami lehet problema lenne, vagy nem tudom. Azóta sajnos egyszer se láttam és sokszor gondolok rá.

2021. okt. 21. 22:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tetszik annyira de látok benne lehetőséget. Illetve ha ráirok akkor mivel kéne kezdeményeznem?
2021. okt. 21. 22:30
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem simán ráírhatsz ha tényleg tetszik neked, tapasztalatból mondom, hogy inkább próbáld meg mert attól nincs rosszabb amikor a "mi lett volna ha" jár a fejedben.


Elég annyit írni hogy a múltkor láttad az állomáson és szimpatikusnak tűnt, és ha ő is nyitott rá, szeretnéd kicsit megismerni.

Ezután remélhetőleg átveszi a fonalat és utána ő fogja a többi beszélgetést kezdeményezni.

Sok sikert : )

2021. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Megpróbálhatod, és simán sikerülhet is.

Hajrá!:)

2021. okt. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

Én várnék még vele. Nem azt mondom, hogy egyáltalán ne írj rá, de nagyon fura lenne, ha a semmiből ráírnál, hogy szia, láttalak az állomáson.

Beszéltetek akkor esetleg? Ha nem, én megvárnám amíg legközelebb találkoztok, és odadmennék hozzá személyesen, hogy a múltkor is láttad, és szimpatikus neked. ;)

2021. okt. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Megláttad benne az X-et? 😀 Így szokott kezdődni, aztán hazudozások, titkolózások, elfelejtett dolgok, fel nem vett telefonok, olvasatlan üzenetek, ridegség, pocsék szex, szótlanság, és mikor mindezen túl vagy, akkor bevallja, hogy van nője. 😀
2021. okt. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Miért ne? Nincs semmi ok ami megakadályozna. Ha el is utasít se dől a világ.

A lehetőségeket meg kell ragadni.

2021. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Barátnőm az euronicsban látott egy srácot aki megtetszett beki ezért kikereste a nevét a listán vagy min és bejelölte instán 😂😂
2022. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!