Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a velemenyetek?aki hasonlo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek?aki hasonlo "problemaval kuzd" ha fogalmazhatok igy.

Figyelt kérdés

nem tudom mi a problema velem nagyon vagyom a szerelemre de sose sehogy se alakul semmi a jo iranyba , eleg nehez eset vagyok ilyen szempontbol

nagyon szinte tul konnyen tudnak kialakulni mely erzelmeim egyes emberek utan de elerhetetlenek tudnak lenni ezek az emberek kulonfele okokbol

es mindig olyan embereknek vannak erzelmeik irantam aki utan nekem nem lenne , es nem ertem hogy egyes rosszabb kinezetu(igenytelen) rosszabb szemelyisegu

(nincs kedvem a szemelyiseg reszet reszletezni de ezt arra ertem mikor emberunknek annyi szemelyisege van mint egy darab fanak.)

embereknek miert jonnek ossze a dolgok olyan emberekkel akik utan lennenek mely erzelmeim , ezt most nagyon hirtelen felindulasbol irom ki

de nincs kivel ezt megbeszeljem es bant,valoszinu ezt masnap megbanom, nezzetek el ahogy fogalmaztam ha esetleg tul arrogansnak tunik faradt vagyok javitani rajta:/



2021. okt. 29. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Vegyél feromontartalmú parfümöt


[link]

2021. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Én 37 vok de sehogyse jön össze nekem se senki.
2021. okt. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
38%
Apró jelekkel üzenj pl : az illetőre kérdezel vagy csak rá írsz
2021. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mien okokból elérhetetlenek? Mert azon kívül, hogy egy másik nemhez vonzódik az illető semmi nem jut eszembe
2021. okt. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Első kettő miért is érdemelt lepontozást? Poszt szempontjaból hasznos válasz volt ez nem a fb...hogy lajk vagy nem lájk hallo...
2021. okt. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
3 az apró jeleket pont nem értik a pasik...
2021. okt. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Posztoló! Máskor mielőtt kiírsz egy kérdést, nézesd át egy épeszűvel pls
2021. okt. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
6 Az a helyzet hogy de, értem és gondolom nem csak én vagyok így. Gondolom valakiről azt hiszed, hogy nem vette észre vagy tényleg nem vette észre ezért hiszed így egy picit hímsoviniszta vagy, semmi személyes
2021. okt. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8


Mivan?

2021. okt. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!