Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy nemrég szakítottunk a párommal (pontosabban 2 hete) de én már nagyon vágyok egy másik kapcsolatra. Ez nagyon megijeszt engem. Hisz, tudom, hogy nem lenne jó döntés beleugrani egy másik kapcsolatba, miközben még nem hevertem ki az előzőt,nem lenne felelősségteljes döntés.

Mégis azt érzem, hogy én már annyira de annyira vágyok az igazira.

Tudom, hogy majd eljön meg idő kell hozzá, csak nem tudom hová rakni ezt az érzést.

Az előző kapcsolatomban nem mindig bántak velem szépen (az utóbbi 1 évben már nem tisztelt, csúnyán beszélt velem, elhordott mindennek, más lányokkal beszélgetett miközben elmondtam neki, hogy zavart, nem vigasztalt meg ha sírtam)

Ismerkednék is már, de még vissza is tart ez kicsit.


Ő is találkozgat már mással, ami még rosszul esik, mert 100%-ban nem tettem magam túl rajta,és így nem is lenne jó mással lenni.


Csak legbelül már tényleg vagyok egy igazi férfira, aki tisztel engem, törődik velem, segít ahol csak tud, szeret engem, hűséges, aranyos és odafigyelő.


Normális ez az érzés? Vagy csak velem van a gond?


KÖSZÖNÖK MINDEN VÁLASZT!


17/L



2021. nov. 1. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen normális, ne aggódj :)

Viszont légy türelmes, ne ugorj bele felelőtlenül egy másik kapcsolatba, csak azért, hogy legyen melletted valaki.

2021. nov. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Mindenképp érdekes, főleg hogy ennyire rossz kapcsolat után már mennél is a következőbe. Még egy normálist is kiheverne az ember, nemhogy egy ilyet. Maga a szeretetre vágyás normális, a körülményeket is tekintve viszont árnyal a képen.


Az még esetleg számíthat, hogy ki szakított - ha te, akkor már jóval előtte lezártad magadban.


Ha nem, akkor ugye feljön a kérdés egyrészt miért maradtál vele ilyen sokáig, aminek a kérdésén például nem ártana dolgozni, másrészt esetleges kapcsolatfüggőség jele is lehet. Emellé azért betenném hogy fiatal vagy nagyon, lehet az is számít hogy nem annyira éled meg komolyan. Ezeket így egyben érdemes lenne átgondolni.

2021. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Az utóbbi időben lenézett, a lába kapcájának tartott, uralkodni akart fölötted és erősen befolyásolni a maga kénye-kedve szerint. Ezeken és az előző válaszokon gondolkozz el és könnyebb lesz a feledés.
2021. nov. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát jobb mintha nem vágynál senkire...nincs ezzel baj, inkább örülj neki.
2021. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Normális. Alkati kérdés.
2021. nov. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Normalis, mindenkiben ott a vagy h szeressek es legyen valaki olyan mellette akire szamithat es megoszthatja az életet.
2021. nov. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!