Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerűen miért vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen miért vagyok képtelen szerezni egy barátnőt?

Figyelt kérdés
17 vagyok, nyílván nem vagyok egy DiCaprio, de nem tartom magam egy ronda gyereknek egyáltalán, igényes vagyok, és mások szerint elvileg nem nézek ki rosszul. Azonban egyszerűen képtelen vagyok magamnak találni egy barátnőt. Ha tetszik egy lány, egyszerűen semmi önbizalmam ráírni, mert bennem van, "hogy jaj, úgy sincs nála esélyem". Talán egy csúnya lányra rá írnék, de azért nyílván nekem is vannak igényeim, na! Sokat eljárok egyébként bulizni, városba stb; mégse jön össze sose semmi, maximum szökőévente egy csók valakivel akivel valószínű többet nem találkozok. Alapból van bennem önbizalom, hiszek magamban, viszont ezen a téren valahogy mégse, közrejátszhat az is hogy elég alacsony vagyok és az mindig is lehúzott?

2021. nov. 3. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

-nagyon felszínes vagy

-mégsincs önbizalmad

2021. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem teljesen ertem amit irtal
2021. nov. 3. 21:44
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

nálad a felfogással vannak gondok...

"Ha tetszik egy lány, egyszerűen semmi önbizalmam ráírni, mert bennem van, "hogy jaj, úgy sincs nála esélyem"."

És akkor mi van? Sőt, lehet hogy van nála esélyed, csak te nem tudsz róla.

Mi a legrosszabb ami történhet? Ráírsz, visszaír, beszélgettek, maximum nem fog visszaírni. Aztán? Ott a következő.

2021. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom, de valahogy megse, bennem van az is, hogy rairok, nem jovok be neki aztan meg a vegen en leszek a tema a baratnojivel h mekkora gaz vagyok h beprobalkoztam nala, emelett pedig sokszkor egyszeruen nem is talalok olyan lanyt akire rairnek, marmint aki szep is, jo a szemelyisege is de nyilvan megse egy szupermodell aki a helyi focicsapat golkiralyaval jar.
2021. nov. 3. 22:03
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

"aztan meg a vegen en leszek a tema a baratnojivel h mekkora gaz vagyok h beprobalkoztam nala"

és akkor mi van?

2021. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Semmi, de ezt se szeretnem.
2021. nov. 3. 22:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ameddig ennyire benne vagy a komfortzónádban, addig nem fog tudni rajtad segíteni senki...
2021. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És szerinted mit kéne tennem, hogy sikerüljön kijutni a komfortzónámból? Tanácstalan vagyok teljesen
2021. nov. 3. 22:13
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen győzd le a félelmeidet. Lépj ki a komfortzónádból, és később már csak nevetni fogsz azon, amitől eddig féltél.
2021. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként valószínüleg az önbizalomhiány miatt nem tudsz barátnőt szerezni (csak hogy a kérdésre is válaszoljak).
2021. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!