Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok!Milyen fajta ismerkedés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Milyen fajta ismerkedést preferáltok?(onlne vagy szemtől szembe?) Szerintetek gáz neten(insta,snap,tinder) ismerkedni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 20. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem gáz neten ismerkedni.
2021. nov. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem gáz neten ismerkedni, de jól kell csinálnod, hogy sikered is legyen.:)
2021. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem gáz neten ismerkedni, csak ott eleve kicsivel bizalmatlanabbak az emberek, így ott talán némileg nehezebb, de nyilván emberfüggő.


Én személy szerint jobban szereteke szemtől szemben ismerkedni.

2021. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Én jobban szeretem a személyes ismerkedést,találkozást.. és ebből kifolyólag egy kicsit gáz az online ismerkedés...annyira "személytelen"


De ez csak az én véleményem

2021. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Nekem mindegy, csak legyen akinek bejövök
2021. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem gáz. Itt nem ez a lényeg, hanem az, hogy szinte lehetetlen normális kapcsolatot találni a neten.
2021. nov. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Neten is jól kell kinézned, és az gáz, ha élőben teljesen másképp festesz.
2021. nov. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
39%
2-es mit értesz; „jól kell csinálnod” alatt? Jó helyre kell bedugni a router/modem kábeleket? Vagy gyengéden kell érinteni a mobil felületét írás közben?
2021. nov. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
#8 Nagyon kiemelkedő első üzenetet kell írnod, hogy kitűnj a tömegből. Ezt kell ügyesen csinálni.:)
2021. nov. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

Igen.

Valamivel mindenképp fel kell, hogy hívd magadra a figyelmet.

Ha feltűnik valahol egy szebb arcú csinos nő, arra kb 100 an fognak ráírni, és ő erősen szelektálni fog.

Kiválasztja a legjobbat. Azt akit ő a legszebbnek lát.

Nagyon nehéz legjobbnak lenni.

2021. nov. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!