Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Titeket zavar a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar a mandulavágású, valamennyire ferde szem és a valamennyire ázsiaiasabb kinézet?

Figyelt kérdés

Csúnya, ha egy fiúnak valamilyen szinten ázsiai beütése van? Van esélye egyáltalán egy ilyen fiúnak?


Rám sok ázsiai jegy kimondottan jellemző, viszont magas vagyok, karakteresebb is az arcom és nem is teljesen fekete a hajam, csak nagyon sötét barna. Ami viszont ezek közül a jellemvonások közül jellemez, hogy mandulavágású, valamennyire ferde szemem van, sötét a hajam és a szemem, egyáltalán nem hosszúkás az arcom (de nem is kerek), a bőröm pedig egyértelműen fehér, de van egy enyhe sárgás beütése. Volt, hogy megkérdezték már tőlem külföldiek, hogy nem tudok-e japán vagy valamilyen kelet-ázsiai felmenőkről. De nem, mind a két szülőm, sőt mind a négy nagyszülőm is magyar, szóval ez már régóta a génekben öröklődhet.


Ez nagyon csúnya? Lehet egy fiú így is helyes, vonzó, férfias? Hátrányból indul?


Egy fiatal fiú.



2021. dec. 2. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez se ne vesz el, se nem ad hozzá a kinézetedhez
2021. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
1-es válaszát adom
2021. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
91%

Igaz, hogy nem vagyok lány, de tapasztaltam párszor, hogy vannak olyan lányok, akik szívesebben járnak ázsiai fiúkkal.

Ez még szerintem előnyödre is válhat, ne morzsold magad a külsőd miatt, úgy vagy jó, ahogy!

2021. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkoztál már, hogy csinálsz myheritage-es DNS tesztet? Szerintem feltárná a "titkot".


Engem amúgy nem zavarna.

2021. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem személyszerint nem jön be annyira de tudok olyan csajokat akik ölni tudnának az ilyen fiúkért szóval ne aggódj.

Viszont #4-es válaszát nagyon adom kivéve ha ez valami genetika. Mert nekem is volt olyan osztálytársam általábosban aki totál ázsiainak nézett ki de az anyjának is megvoltak ezek a jegyei. Ettől független magyarok voltak csak ez a sötét haj+húzottabb szem volt meg ez meg genetika. Rám sokszor hiszik pl hogy félig fekete vagyok pedig nem. Csak anyukámnak is kreol a bőre a göndör hajat meg a szélesebb szájat viszont apukámtól örököltem és ez pont egy ilyen fura kombó.

2021. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semleges. De tényleg vannak olyan lányok, akik ázsiai srácokról álmodoznak éjjel-nappal, szóval mindenképp van esélyed.
2021. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyiből nem tudnám eldönteni, látnom kéne.
2021. dec. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

A leirt tulajdonsagok nekem kifejezetten vonzoak de persze valoszinuleg leiras alapjan mashogy kepzelem el.


De szerintem ezek onmagaban nem hatranyos tenyezok.

2021. dec. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl tetszenek az ázsiai pasik
2021. dec. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#4. 5.

Történelemtanárom szerint, aki nagyon kedvel és folyamatosan versenyeztet, akár lehet mongol, kun, eredeti magyar, hun vagy még régebbről származó kínai vagy japán/ainu, mert az ősi magyarok, még valamikor az ókorban többször is keveredtek ezekkel a népekkel, ha igazak a feljegyzések, még volt Kínának hun-magyar származású császára is és a nép nagyon kedvelte ráadásul. Nálam apu ágáról volt mindenki ilyen kinézetű.


Amúgy köszi a válaszokat csajok! :-)

2021. dec. 3. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!