Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Titeket zavar a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar a mandulavágású, valamennyire ferde szem és a valamennyire ázsiaiasabb kinézet?

Figyelt kérdés

Csúnya, ha egy fiúnak valamilyen szinten ázsiai beütése van? Van esélye egyáltalán egy ilyen fiúnak?


Rám sok ázsiai jegy kimondottan jellemző, viszont magas vagyok, karakteresebb is az arcom és nem is teljesen fekete a hajam, csak nagyon sötét barna. Ami viszont ezek közül a jellemvonások közül jellemez, hogy mandulavágású, valamennyire ferde szemem van, sötét a hajam és a szemem, egyáltalán nem hosszúkás az arcom (de nem is kerek), a bőröm pedig egyértelműen fehér, de van egy enyhe sárgás beütése. Volt, hogy megkérdezték már tőlem külföldiek, hogy nem tudok-e japán vagy valamilyen kelet-ázsiai felmenőkről. De nem, mind a két szülőm, sőt mind a négy nagyszülőm is magyar, szóval ez már régóta a génekben öröklődhet.


Ez nagyon csúnya? Lehet egy fiú így is helyes, vonzó, férfias? Hátrányból indul?


Egy fiatal fiú.



2021. dec. 2. 20:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
#10 oh hát hogyha vannak felmenőid ugyan ilyen jegyekkel akkor érthető
2021. dec. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Imádom az ázsiai pasikat úgyhogy engem nem zavarna, sőt
2021. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem hátrány, sőt, még akár előny is lehet.
2021. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az finom
2022. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezetten szexi a mandulavágású szem, de mindenki mást szeret...
dec. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!