Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az elérhetetlen, zárkózott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elérhetetlen, zárkózott emberek azt hiszik, hogy őket senki sem tudná szeretni?

Figyelt kérdés

Szerintem egy ilyen ember nem minden esetben azért nem akar összejönni bárkivel is mert beképzelt vagy egoista. Lehet hogy csak úgy gondolja hogy ő nem tetszhetne senkinek sem.

Szerintetek ez mennyire gyakori hogy valaki ezért válik szorongóvá szociális helyzetekben, illetve ezért nem volt barátnője/barátja sohasem, mert elkönyvelte magát esélytelennek, holott simán tudna érvényesülni ismerkedés terén.



2021. dec. 23. 22:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. Mármint én nem tudom elképzelni, hogy én valaha tetszenék bárkinek
2021. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha a zárkózottság önbizalomhiánnyal párosul, akkor sokkal könnyebben jön elő ez az érzés. Önmagában viszont a zárkózottság max annyit befolyásol, hogy kevesebb esélye van barátot/barátnőt találni.
2021. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen vagyok én is, viszont én nem érzem magam kevesebbnek. Nem vagyok teljesen zárkózott. Sokat járok társaságba és szívesen vagyok emberek között is :D Egyszerűen azt érzem, hogy megvan az életben a teendőm, viszont párkapcsolatra, házasságra alkalmatlan vagyok. Nem is igazán érdeklem a lányokak.
2021. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Lányokat *
2021. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Zárkózott vagyok, és önbizalomhiányos is. Ez olyan kombó amivel én esélytelennek látom magam egy kapcsolatra, ezért ritkán próbálkozok, akkor is nagyon nehéz rávenni magam. Tudom hogy suerethető vagyok, mert volt már aki szeretett, de annak vege lett, és azota sem jött senki akivel hasonló lett volna.
2021. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Én is zárkózott vagyok, ha egy baráti körben valakit megismerek, akkor képtelen vagyok beszélgetni vele egy ideig. Én sem gondoltam volna, hogy osszejovok bárkivel is. De a barátnőm akit megismertem, hasonló személyiség és félénk, vele valahogy elsőre órákig beszéltünk, nem kellett keresni témát, jött minden magától. Fura is volt, és valahogy ezért is érzem, hogy ő az igazi. Szerintem egyszer mindenki megtalálja a hozzá illő párt, én pl. nem is kerestem.
2021. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
89%

Sokszor érzem magam pont ugyanígy, de félreértés ne essék, volt barátom, aki miatt tényleg mindent megtettem. Rengeteget edzettem, sanyargattam magamat, hogy számára a legtökéletesebb legyek, de sajnos ez egy évnél tovább nem tartott... Lelkileg és önbizalmilag teljesen megingatott, főleg, hogy nem éreztem magam már igazán nőnek mellette, mert nem volt semmi sem jó neki. Nehéz úgy nyitni emberek felé, hogy ne gondoljuk azt, hogy vele is ugyanez lesz. Ugyanúgy nem fog becsülni, segíteni és beléd tapos, mikor nem számítanál rá.

Persze tudom, hogy ennek az esélye elég kevés, de az emberben akkor is ott van a félsz, hogy mi van ha.

2021. dec. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen ilyen vagyok én is, pedig több lány barátom mondta már, hogy miért nincs barátnőm még, teljesen jól nézek ki, de egyszerűen nem hiszem el magamról, hogy bárkinek is kellenék.

16/F

2021. dec. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Emberek, mind szerethetőek vagyunk. Az hogy más hogyan viszonyul(t) hozzánk, az az ő dolga.

Akik ezt olvassátok és hasonlóan szerethetetlennek érzitek magatokat... 🌠 Nektek küldöm ezt az ölelést! 👐

2021. dec. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok zárkózott, viszont sokáig képtelenségnek tartottam, hogy engem valaki szeressen, elfogadjon, hogy azt én megérdemlem, vagy hogy ez egyáltalán felmerül bennem hogy ez lehetséges. 24 éves koromig nem is volt senkim, sokat szenvedtem, utána is, mert miközben vágytam, hogy szeressenek, nem igazán tudtam közel kerülni a lányokhoz, illetve nem mertem kifejezni az igényeimet, úgyhogy egy idő után ezeknek a kapcsolatoknak vége lett. Terápiát mindenkinek, aki így érez! Én máig, közel ötven évesen szenvedek ettől, nem múlik el magától, legalább is nálam! Vegyétek komolyan, figyeljétek magatokat, váh.
2021. dec. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!