Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha eddig még soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha eddig még soha senki nem volt az életemben, és nagyon szégyellem?

Figyelt kérdés

Az osztályomból majdnem minden lánynak volt már fiúja, van akinek több is, van akinek kevesebb, van aki 1-2 hétig, van akinek már másfél éves kapcsolata van.

A probléma velem van, tudom. Nem járok el sehova, és nincs is nagyon igényem, hogy buliba menjek, vagy egy kicsit szórakozni, de úgy nem is lenne kivel elmennem. Nem vagyok valami szépség, se seggem, se mellem nincs. Engem soha nem dicsér senki, egy fiú sem próbált még felszedni engem soha.


Az osztálytársaim folyamatosan küldik, hogy melyik fiúval írkálnak és ki mit írt nekik, rám meg soha nem írt még senki, ha én írok, akkor elakad a beszélgetés mindig egy ponton. Az osztálytársaim folyton küldik az olyan mémeket, hogy pl.: az van odaírva, hogy "az exeim" és egy csomó kuka van ott. De nekem még exem se volt soha.

Ilyenkor mindig elszégyellem magam, és ahogy egyre jobban idősödök, egyre jobban érzem cikinek. Már sokan el is vesztették a szüzességüket, én meg még puszit sem kaptam egy fiútól sem, a családtagokon és rokonokon kívül. Szeretnék már valakihez tartozni és szeretnék már végre én is hozzászólni az ilyen témákhoz, de nem tudok, mivel nem volt még párkapcsolatom, és soha nem is lesz. Itt ismerkedni pedig nem szeretnék.



2020. jún. 2. 12:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
Ne aggódj, eljön a te időd is. És hidd el lesz olyan, amikor erre az időre fogsz visszavágyni, szóval használd ki, hogy majd amikor lesz valakid, bele adhass mindent a kapcsolatba. Sok sikert, csak várnod kell.
2020. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
87%
El jön a te időd is. Rád talál majd a szerelem. Az igazi..
2020. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
76%
Nem voltam olyan rég tini, szóval emlékszem erre a nyomásra. Visszatekintve azt kívánom, hogy bár ne aggódtam volna ezeken, helyette inkább többet koncentrálhattam volna magamra :) tehát én is azt mondom, hogy ne aggódj, bőven ráérsz még.
2020. jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%

Ne szégyelld ezt! Gondolj csak bele: jobb lenne, ha neked is egy-két hetes kalandjaid lennének? Jobb lenne, ha a fiúk csak "fel akarnának szedni", hogy aztán pár alkalom után eldobjanak, mint egy üdítős dobozt? Nem szebb egy őszinte érzelmeken alapuló, komoly kapcsolat, mint az, hogy te leszel a sokadik lány egy fiú oldalán kis ideig, hogy aztán átadhasd a helyed valaki másnak?


Voltál már egyáltalán szerelmes? Mert ha nem, akkor megnyugtató, hogy még nem volt senkid.


És hogy nem jársz bulizni, meg ilyenek... Vannak ilyen fiúk is (elárulóm, hogy ők rendszerint értelmesebbek, rendesebbek, mint a bulizók - tisztelet a kivételnek). Biztos van valami hobbid (rajzolás, sport, akármi), menj el ezekhez kapcsolódó programokra, szakkörökre, ismerkedj, aztán lehet, hogy találkozol egy szimpatikus fiúval.



Az pedig, hogy nem vagy szép... Ez mindeninél más. Nem mindenkinek az a célja, hogy a barátnője minél, khm, dekoratívabb legyen. Biztos lesz olyan fiú, akinek tetszeni fogsz úgy, ahogy vagy, mind külsőleg, mind belsőleg. És ami azt illeti, a nagyon szép és dekoratív lányokat sokszor csak mutogatni akarják, hogy villogjanak a haverjaik előtt (tisztelet a kivételnek). Ezt szeretnéd? Hogy egy trófea legyél a fiúk szemében, nem pedig egy érző lény?


Hidd el, jobb, ha vársz, amíg tényleg rád talál a szerelem. Addig pedig élvezd, hogy szingli vagy (gondolj csak bele, mások dugig vannak párkapcsolati problémákkal, szappanoperába illő szakításokkal - neked ettől nem kell tartanod). Ha csak gubbasztasz a sarokban, és keseregsz, hogy hol késik már a szőke herceg, azzal nem érsz el sokat. A fiúk szeretik, ha egy lány vidám van benne élet - a jó kisugárzás erősen kompenzálja a "csúnya" külsőt.


A lényeg az, hogy ne érezd rosszul magad emiatt, eljön hozzád is a mesebeli herceg :)

2020. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%

Felesleges ezért aggódnod, az élet hosszú és úgyis jön majd valaki, mivel még az élet elején jársz (ahogy én is) ezáltal biztos lesz valakid


Nem kell azt elsiettetni.. legyél türelmes 😁

2020. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
Nincs ezen mit szégyelni, más ütemben érünk és ez így van rendjén. A kérdés alapján még elég fiatalok lehettek, nem kell elsietni a dolgokat. Inkább azolnak a lányoknak kéne magukat szégyelni akik kukaként hivatkoznak az exeikre.
2020. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is így telt a gimis lét, nem volt egy kapcsolatom se. Sose dicsértek. (Ellenben az akkori legjobb barátnőmnek mindenki nyalta a seggét). De úgy voltam vele, hogy nem fogok ezen idegeskedni. Én se jártam el bulizni, meg nagyon sehova. 21évesen találtam rá a barátomra teljesen véletlen, mert utbaigazítast kértem. Azóta 3éve együtt vagyunk. És egyáltalán nem bántam.

Nem kell sietettni, nem kell aggódni ezen. Elfog jönni, és hidd el megéri várni arra, akivel nem csak 1-2hétig vagy együtt. :)

Szoval ne stesszelj ezen. Amúgymeg a szépség relatív. Lehet hogy valakinek nem tetszel, de valakinek te leszel a legszebb. Addig pedig próbáld megszeretni saját magad :)

2020. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%

Hány éves vagy? Egyébként komolyan az egy-két hetes kapcsolatokra vagy irigy?


A legjobb tanácsom: Nem számít mikor talál rád a szerelem, lehet csak egy lesz az életben, de lehet az igazibb lesz, mint az ilyen egy-két hetes műkapcsolatok. Amikből van egy évbe 10 és a fiúk csak a testi dolgokra koncentrálnak.


Gimis vagyok, de inkább vagyok egyedül mint, hogy legyen egy mű kapcsolatom

2020. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%
Amíg csak a kérdést láttam, azt hittem, huszonéves a kérdező, de ha már úgy kezdődik, hogy az osztályból... Hidd el, hogy sokan vannak még így, akik 18-20 évesen még csak nem is csókolóztak. Tényleg türelemmel kell lenni, bár tudom, hogy nehéz.
2020. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
6%

Méghogy nem szégyen? Bizony hogy az! Sikertelenség az egész. Az, hogy valakit fel akarnak szedni, az önbizalomnövelő és magabiztosabb lesz tőle az ember. A kérdező szerintem nem úgy gondolta, hogy aki odamegy hozzá, hogy "Jó segged van, kő kóla?", annak már rögtön bemászik az ágyába. Irigyli az osztálytársait, mert szépek, dekoratívak. És igen, irigyelhet egy 1-2 hetes kapcsolatot is, simán, mivel neki még annyi se volt.


Tudom mit érez a kérdező. Ez olyan, mint amikor Cooper futásnál te futod a leggyengébbet, vagy távolugrásnál te ugrod a legrövidebbet. Emellé szégyenérzet párosul, mert ő nem képes arra, amire a többi.


És még ilyet írtok neki, hogy MAJD NEKED IS LESZ PASID?? Tudjátok ti milyen degradáló ez? Nem MAJD kell neki, hanem most. És mi az, hogy eljön majd a te időd? Hát nagyon megnyugtatók vagytok mit ne mondjak. Ezzel majd csak jól bestresszelitek a kérdezőt.


És az, hogy az egyik hozzászólónak 21 évesen volt az első pasija... hát ez nagyon cink. Ezzel nem fogtok megnyugtatni senkit sem. Ezzel csak mégjobban fogjátok idegesíteni a kérdezőt.

2020. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!