Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Engem sose fog szeretni senki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem sose fog szeretni senki?

Figyelt kérdés
Tudom, még fiatal vagyok, de nagyon csalódott, hogy irántam még egy fiú se érdeklődött. Pedig már nagyon vágyom rá, hogy megöleljenek, megcsókoljanak, szeressenek. Ronda vagyok az tény, mert szemüveges nagy orrú lány vagyok. Népszerűtlen is, mert csak 35 követőm van instagramon, míg az osztálytársaimnak 300-500. Szerintetek van rá esély, hogy valaki így is szeretni fog?

2020. máj. 1. 19:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
16/L
2020. máj. 1. 19:25
 2/12 Lazy Lover ***** válasza:
miért ne szeretne?! ha tettszik egy fiú nyugodtan kezdeményezhetsz nála csak lesz akinek be jössz
2020. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én tudnék szeretni egy cuki lányt.
2020. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok túl népszerű. 41 követő.

20f

2020. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Ismerek nagy orrú szemüveges csajt. Nekem bejött. Ettől még lehet szép valaki :)

Sajnos a távolság miatt nem jöttünk össze :(


Az meg hogy hány követőd van azon is mullik, hogy mit raksz ki, mit mutatsz magadból.

2020. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat! #7 Semmit nem rakok ki és profilképem sincsen, lehet ezzel van a baj? Bár nem ez a legnagyobb problémám ez csak egy, hogy nem vagyok népszerű. De tényleg minden kedves válaszolónak köszönöm, hogy bátorítotok és segíteni próbáltok nekem, máris sokkal jobban érzem magamat. Köszönöm! :)
2020. máj. 1. 20:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, ne hasonlitsd magad soha senkihez. a legszebb lany is ugy gondolja hogy van nala jobb. az meg kit erdekel hogy az osztalytarsaid hanyan kovetik, lehetnek a neten sztarok, ha a valo eletben senki sem szol hozzajuk.

probald meg elfogadni magad, ha kell keress fel egy szakembert aki ebben tanacsokat adhat. az teny es valo, hogy addig senki sem fog szeretni ameg te sem tudod szeretni sajat magad. ha gondolod irj ram es tudok meg segiteni akarmi van. plusz ajanlom youtubeon Avram Latosca onbizalom fejlesztesrol szolo videoit, en is mindent neki koszonhetek. 17L

2020. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne szép akarjál lenni, hanem okos. A nagyorrú szemüvegesekből lesznek az egyetemi tanár akadémikusok, a haspólós ribikből meg a megfáradt, nyúzott feleségek.
2020. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az amatőr színjátszás segített. Pocsék színész voltam, de megtanultam úgy kommunikálni élőszóban, hogy szimpatikus legyek másoknak. Plusz megismertem egy csomó embert, akik a barátkozásban nálam sokkal jobbak voltak, és figyeltem, hogyan csinálják.

Az hogy mennyire vagy szép, alig számít,az a fontos, hogy megtaláld a hangot az emberekkel. Ez pedig tanulható.

2020. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen sokan vannak így, az én osztályom jó nagy részének pl. még most sem volt soha senkije, pedig már mind 17-18 évesek. A szemüveg sokak szerint vonzó egyébként, sokszor hallottam már, a szépség meg szubjektív. Az insta követőid meg a legkevésbé sem számítanak abban a tekintetben, hogy ki szeret, ki nem. Csak mondom.
2020. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!