Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek,hogy ne legyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek,hogy ne legyek annyira jó fiús?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és még nem volt barátnőm! Nem szeretnék mentegetőzni,nem volt és kész pont.


A fent említet kérdést nem a viselkedésemre értem,hannem a külsőmre,viselkedés szempontjából nincsen semmi baj velem.

Tudom milyen egy "jó fiú"

És ram ezzek a tulajdonságok nem igazak, noha most egy kicsit megingót az önbizalmam a sok visszautasítás miatt de próbálok talpra álni.


Szóval elkezdtem edzeni(nem más miatt csak magam miatt ) és kicsit másab ruhákba járni.

De így se nagyon lettem

másabb😔


Most nem tudom,hogy meggy ez üldeném kéne egy képet?!



2021. dec. 25. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Baszd ki magad kétajtós szekrénnyé, piszkálj bárkit aki nem olyan maszkulin mint te. Üvöltesd a zenét egy hangfalból az utcán, és ha valaki beszól akkor minimum verj be neki egyet. Öltözködésre:

Meleg időben Ujjatlan (FEHÉR) izompóló.

Hidegebb időben bőrdzseki. Nullással told le a hajad és járj egy brutál cigiszagú ladával.

2021. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez nem stílusom,ezzel nem tudnék azonosulni.

A gyengébbek embereket nem eltaposni kell hannem meg védeni az olyan emberektől mint akiket leírtál.

De én a te véleményedet tiszteletbe tartom,bizonyára van valami oka amiért ezt írtad.

2021. dec. 25. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan lányt akinek a hozzád hasonlók jönnek be. Neked hátha nagyobb sikered lesz, mint nekem. Bízom benned.
2021. dec. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Módjuk cigiszagú ladbanal mosolyogtam 😀.

De ha ne talán vicceltél akkor az ilyen és ehez hasonló szövegét mellőzzük!

Én senkit se szeretnék elnyomni,bántani,ok nékül kötekedni mert tudom milyen érzés és megsúgom egyáltalán nem jó.

2021. dec. 25. 22:27
 5/9 A kérdező kommentje:

3# csak sajnos nem nagyon vannak olyan lányok akik az ilyen fiúk jönnek be mint én.

De azért köszönöm ,hogy bízol bennem.

2021. dec. 25. 22:31
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Gyúrd ki magad, csináltass valami durva tetkót, járj veszkócsizma-farmer-izomtrikó-bőrdzseki szettben, hordj napszemcsit beltérben/metrón/este is, a csuklódon legyen mindig rátekert kendő, megszakítás nélkül rágózzál. Bónusznak egy mellbimbópiercing is jöhet.
2021. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ahogy kivettem önző vagy, ez már eleve nem jó fiús.

Csajozáshoz meg ott a netes randizás, biztos találsz valakit.

2021. dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már miből veted ki ,hogy önző vagyok?
2021. dec. 25. 23:48
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Te egy ilyen tipusú ember vagy. Nézhetsz ki máshogy, viselkedhetsz máshogy, de akkor nem önmagad leszel, ami egy idő után baromi rossz érzés. Tudom, tapasztaltam. Csak úgy lehetsz sikeres, ha elfogadod magad. Szintén tapasztalat, hogy nem kell "rosszfiúnak" lenni ahhoz, hogy legyen egy értelmes barátnőd.
2021. dec. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!