Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudok, találni itt Magyaro...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok, találni itt Magyarországon vagy melyik társkereső oldal a legmegbízhatóbb, hogy szerezzek magamnak koreai pasit?

Figyelt kérdés
Ne oktassatok ki, tudom, van eszem, hogy ilyen lehetőség esélytelen. De hátha.
2021. dec. 26. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Észak koreai vagy dél koreai?
2021. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Menj el Budapestre azt válogass belőlük, ők is emberek.. odamész és elkezdesz ismerkedni, ennyi a titok.
2021. dec. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Itt Komáromban van jó sok, gyakran járnak ide-oda
2021. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Írj:

조선로동당 위원장이시며 조선민주주의인민공화국 국무위원회 위원장이시며 조선인민군 최고사령관이신 경애하는 김정은동-nak,

azaz: „A Koreai Munkapárt elnöke, a Koreai Népi Demokratikus Köztársaság Államügyi Bizottságának elnöke, a Koreai Néphadsereg Legfelsőbb Főtábornoka, a tisztelt Kim Dzsongun elvtárs”-nak.


Ő majd választ neked egy katonát.

2021. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1# nyilván dél
2021. dec. 26. 22:14
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Isten óvja tőled őket. Egy férfi nem díszmajom.
2022. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6#

Te mégis miről beszélsz?

Mondok én neked valamit. A magyar pasik olyan bunkók, hogy én jól messziről elkerülöm. A koreaiak meg ezerszer kedvesebbek. nem díszként akarok szerezni egy koreai pasit, hanem élettársként. Tehát tisztában vagyok vele.

2022. febr. 16. 13:43
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező. Sok női ismerősömet hagyta ott, csalta meg, vagy bánt vele rosszul az ázsiai párja. Főként a koreaiakra jellemző ez a fajta viselkedési forma.

Ha nem tudsz Magyarországon őslakos férfit szerezni magadnak itthon, akkor sehol máshol sem leszel rá képes, bármerre is mész a világon.

Nem a férfiakkal van a baj, hanem VELED VAN A BAJ.

Veled van a baj valószínűleg, magadat kezdd el vizsgálgatni, hogy elég jó parti vagy-e a férfiak számára generálban.

2022. ápr. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!