Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden internetes platformról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden internetes platformról letiltott a srac akivel elèg règ óta beszèltem , de a telefon számom nem miert?

Figyelt kérdés
2022. jan. 6. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtette
2022. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem is tudja hogy kell
2022. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

(*telefonszámom)

Talán "vészhelyzet" esetére hagyott magának (vagy neked) egy lehetőséget.

2022. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elfelejtette a legvalószínűbb. Most már (legalábbis magamból kiindulva) kb. sosem hívásozok vagy sms-ezek, csak messengeren vagy instán. Lehet én is elfelejteném.
2022. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon para, hogy te ezt észrevetted onnan nem tiltott le, engedd el kérlek!

És én sem tiltottam le az exem számát eleve nem is tudom hogy kell, ennyire nem érdekel, nem is zaklatott soha rajta se azóta se, értelmetlen lenne.

2022. jan. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
66%
Te nagyon fura ember lehetsz, hogy mindent nyomon koveted
2022. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!