Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor hívjam el egy találkozóra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor hívjam el egy találkozóra?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyambeli lány, aki nagyon tetszik, ráadásul az elmúlt napokon az átlagosnál többet beszél velem. A gond az, hogy:

1. A lány félénk, így egy találkozóra hívás elijeszthetné

2. Nem nagyon hívtam még el lányt találkozóra.

A kérdésem tehát az, hogy mi az a pont, amitől már érdemes elhívni egy lányt randira? Nagyon köszönöm az értelmes, segítő válaszokat előre is!



2022. jan. 11. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

✅ Kezdetnek hívd el az iskola büfébe rendszeresen, miután hozzászokott, haza felé nézzetek be a pékségbe. Aztán meg mond neki hogy valami új szerkót akarsz venni.

✅ Kell egy új csuka, pulcsi, és hogy suli után haza felé kísérjen el körbe nézni,mert nem akarsz mellé trafálni.

✅ Szoktasd hozzá, hogy veled tartson mindig és közben meg begyakorlod, hogyan is kell egy lányt elhívni.

🆘 Én így csinálnám a helyedben !

📶 APRÁNKÉNT , lépcsőzetesen !

♿️ Ha eljött veled büfébe, pékségbe, és még ruhát is nézni. Akkor utána már tolhatod ezerrel a szekeret ;)

2022. jan. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Előbb hívd meg két előadás között a büfébe egy teára.

Mi a Szabó Ervin könyvtár büféjében ismerkedtünk meg. Az asztalomhoz kéredzkedett a teájával. Aztán beszélgettünk. Többször összefutottunk, s már egymásnak foglaltunk helyet. Mindenféléről beszélgettünk. Egy alkalommal mondta, hogy jazz kkubba megy este, Varga Tamás színész mond verset, s remek jazz zenekar játszik. Így kezdődött.

Széoen, lassan terjesztettük ki a spontán ismeretséget, s szerelem kett belőle. Sok sikert!

2022. jan. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán nem hátrány, hogy mindkettőtök félénk tipus. Szerintem beszélgessetek sokat, nyíljatok meg egymásnak, és akkor hívd el talira, ha már megosztott pár bizalmasabb infót magáról, mert ez azt jelenti, hogy (valamennyire) már bízik benned. Szépen lassan haladjatok.

Sok sikert!:)

2022. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Mit értesz bizalmas információ alatt?
2022. jan. 12. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt is lehet, hogy csak elkíséred suli után egy darabig, és közben beszélgettek, s ha épp arra van egy cukrászda, teázó, akkor felajánlod, hogy gyere, együnk egy krémest, fagyit, kamillát. Vagy csak elindultok hazakísérésben, és eltéríted, hogy hm, ne menjünk inkább erre, erre szép a folyópart, vagy van egy jóillatú fasor, erre csendesebb, nincs annyi kocsi.
2022. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tippelhetek? Bölcsészek vagytok. Nyugi, én is az voltam, semmi előítélet, csak ismerős a képlet. Csatlakozom az előttem szólókhoz. Először maradjatok a komfortzónán belül: könyvtár, büfé... Ne hívd randira, csak legyél vele minél többet. Aztán jön, aminek jönnie kell.
2022. jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azonnal. Felesleges várni vele. Ha meg nem akarja, inkább derüljön ki előbb.
2022. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!