Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj ha nem minden nap ír a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem minden nap ír a srác?Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 18:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindössze ennyi infó alapján csomó oka lehet. Lehet elfoglalt, vagy nem álltok olyan szinten hogy minden nap írjon stb.
2022. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Pár napja ismerkedtünk meg,azt mondta komoly kapcsolat érdekli,bókol,érdeklődik iràntam,de ma nem írt,szerintem természetes egy nap kihagyás,szerintetek?
2022. jan. 16. 19:20
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy azt várja, hogy írj neki te.

Gondolom, mindig ő ír

2022. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Elsőnek két naponta nem írt, aztán két hetente mostanában. Hát nemtudom én nem képzelek igy sokat a dologba. Mert úgy gondolom mindenkinek van egy 10p e hogy írjon a másiknak,vagy megkerdeze hogy hogy van.
2022. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

3.nak:fele-fele arányban keressük egymást😊

4.nek pedig azt üzenném,ha már ennyi ideje ismeritek egymást,akkor rákérdezhetel nyugodtan h akar-e többet.Én is 3 nap után megmondtam neki,kicsit durván,hogy mondja meg ha nem akar ismerkedni velem,de nem mondta azt h nem akarna tovább beszélni,hanem megmagyarázta mikor miért nem keresett,vagy írt.

2022. jan. 16. 20:55
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Én is meg mondtam neki, de azt mondta hogy beszélgessünk és majd találkozunk is majd ebben a hónapban.. Hát nemtudom én már nem reménykedem.
2022. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

Nem szabad állandóan egymás nyakában lihegni.

Élni is kell valamikor, tanulni, dolgozni, művelődni, sportolni, pihenni,

barátokkal találkozni.

Tedd azt te is.

Őrület, hogy azt képzelitek, hogy mivel minden pillanatban elérhetőséget biztosít a virtualitás, akkor annak úgy is kell lennie.

Ez beteges.

2022. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát,annak is aki ezután fogja írni!!
2022. jan. 16. 21:20
 9/19 anonim ***** válasza:
Abban az esetben nem baj, ha nem unalmas a beszélgetés, van téma, keresitek egymást, jól elvagytok.:)
2022. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ha valakinek fontos a másik akkor minden nap gondol rá, és ha gondol rá akkor késztetést érez hogy írjon neki, mert hiányzik és szeretne ő is levelet kapni a másiktól.


Aztán ha elmaradoznak a levelek akkor az már biztos jel hogy már nem vagy olyan fontos neki.

2022. jan. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!