Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj ha nem minden nap ír a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem minden nap ír a srác?Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 18:25
1 2
 11/19 anonim válasza:

Benne van az, hogy fontosnak tart téged, és komolyan veszi az ismerkedéseteket, viszont mellette elfoglalt is. Ilyenkor azért az ember meggondolja, hogy mit írjon, és nem akar csak odabökni két mondatot.


Illetve ha fáradtnak érzi magát nem akar unalmas társaság lenni és inkább másnap ír amikorra már kipihente magát és jobb formában van.

2022. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
De az a màsnap eljött😕
2022. jan. 19. 19:13
 13/19 anonim válasza:
Ennek nem kötelező érvényű, hogy 1 nap legyen. Lehet több rossz nap jött össze neki. De kitudja, lehet szerencsétlenebb és ugyanúgy várja, hogy te írj neki, mint ahogy te rá vársz :D . Valamelyikőtök írjon már :D.
2022. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jan. 19. 20:39
 15/19 anonim ***** válasza:
Én kimondottan rühellek csetelni, csak akkor beszélek Messengeren, ha muszáj, és akkor is lerázósra veszem, függetlenül attól, hogy kivel beszélek. Egészen egyszerűen frusztrál ez a fajta beszélgetés. Élőben szó szerint bárkivel el tudok beszélgetni. Nem lehet, hogy ő is ilyen?
2022. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem hinném,akkor miért írt rám?
2022. jan. 19. 21:44
 17/19 anonim ***** válasza:
Mert érdekled, szeretne tőled valamit. De ettől még lehet, hogy nem lóg minden nap a Messengerén.
2022. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
na azóta volt vmi? hívd el randira, minden fiú örül neki ha a lány elhívná:)
2022. jan. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem írt,én sem kerestem mivel utolsó 2 alkalommal is én írtam neki,találkozót még ő javasolt 2 héttel ezelőtt de azóta nem volt szó róla
2022. jan. 21. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!