Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Van egy kis gondom....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Van egy kis gondom. Van egy srác akinek nem volt még kapcsolata és úgy érzem, hogy szeret a társaságommal lenni elbeszélgetünk zavarja ha más sráccal vagyok és én is el tudok vele beszélgetni járunk együtt bulizni, futni. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 18. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti hogy bejössz neki.
2017. ápr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még akkor is lehetséges ha olyan pali aki csak arra megy hogy minden lányt megdugjon? (De velem tök más)
2017. ápr. 18. 23:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyenkor van gáz. Most úgy van vele hogy összehaverkodik veled, puszi puszi, megdug aztán otthagy. Az ilyen srácok mindenkivel így kezdik ahogy veled is. Ne hagyjd magad.
2017. ápr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már próbálkozott de nem engedtem.
2017. ápr. 18. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!