Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy senkinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy senkinek nem tetszem, de nekem sem jön be úgy senki?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ronda, vagy ilyesmi, 158 centi vagyok, van egy kedvelhető stílusom, jó a humorom, sok barátom van, de a fiúzás nem jön össze. Nyilván volt már, aki egy kicsit tetszett, de összességében teljesen jól elvagyok, mint egy barát. Ennek ellenére nagyon vágyom egy kapcsolatra, de én sem tetszem senkinek. Lehet magasra tettem a lécet, vagy nem veszem a jeleket? Mármint normálisak az elvárásaim, de akiket ismerek, azokat olyan régóta, hogy nem tudok rájuk fiúként tekinteni :/Szerintetek mi a gond? Normális válaszokat kérek!

#tetszés #nemtetszek
2022. jan. 31. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtál kb. semmit milyen okok lehetnek, lehet csak nem jött ki jól eddig semmilyen helyzet. Lehet ezer más is, fogalmunk sincs ennyiből.


Azért egy tippet írok: talán nem ismerkedsz, nem nyitsz új emberek felé, nem beszélgetsz velük. Gondolom azokkal vagy akiket ezer éve ismersz, viszont ezekből nem lesz több ahogy írod.


Vagy járj többet egyedül új helyekre, vagy ezeknek a régi figuráknak az általad eddig nem ismert ismerőseit hívogassátok be közétek és lehet valaki megfog majd.

2022. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Ha akarod ismerkedhetünk! 24/F
2022. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-es, köszi, 2-es, túl fiatal vagyok hozzád. Tudom, szerénységem határtalan. Azért kösz a felajánlást
2022. jan. 31. 20:15
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Hány éves vagy? :)
2022. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
egyáltalán nem kedvelhető a stílusod
2022. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz
2022. jan. 31. 21:27
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Simán lehet, hogy egyelőre nem érdekel ez a dolog, de nyugi, még sokat fogsz változni. Azt viszont nem tudom, hogy miért nem tetszel másoknak. Lehetséges, hogy a testbeszéded alapból elutasító, hiszen nem izgat ez a téma.
2022. jan. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6%
Mert flegma ez is
2022. febr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon sok minden lehet ami miatt nem jön össze, abból hogy 158 cm vagy nem sokat lehet levonni 😂

Volt már aki érdeklődött, esetleg elhívott valahova kettesben? Mert ha nem akkor lehet tényleg nagykn nem veszed a jeleket, nem adsz jeleket, tűnhetsz nagyon zárkózottnak. Vagy csak csúnya vagy és senki nem akar kapcsolatot csak barátkozni. Ez is egy opció. Az is lehet hogy ha csak a megszokott ismerősi körben nozogsz akkor ők is úgy gondolnak rád mint barátra, nem látnak bele többet. Vagy próbálkoztak de feladták megerősítés hiányában (nagyon sok ilyen lány ismerősöm van).


Ha azt szeretnéd hogy tényleg tusjunk segíteni akkor jöhetne kicsit több infó is, ha ide nem akarod kiírni privátban is leírhatod, hátha van valami amire lehet következtetni.

2022. febr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg az, hogy komolyabban nem izgat a témat, csak a hormonok miatt gondolkoztam el rajta, vagy nem tudom. Minden normális választ köszönök, igazatok lehet, 7-es, 9-es, 1-es.
2022. febr. 1. 21:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!