Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mit tennétek, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek, ha kiderülne egy ilyen "ideális" fiúról, hogy ő nem igazán akar soha kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Megismernétek egy nagyon helyes, intelligens, kedves, figyelmes, okos fiút, de kiderülne, hogy azon, túl, hogy szeretne több téren is diplomát, amúgy szerzetes is akar lenni?


Nagyon helyes, sportos, igényes külsőleg, belsőleg okos, kedves, figyelmes, intelligens. Belsőleg is és külsőleg is férfias. Egyszerűen olyan férfias fiú, akire minden lány vágyna és van is körülötte annyi, mint a légy, de azt mondja, hogy ő mindegyikkel csak baráti viszont ápol és ő inkább tanulni szeretne, sok diplomát akar szerezni és ezek mellett szerzetes is akar lenni.



2022. febr. 6. 01:24
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Mivel nem vagyok mazochist a típus, értelemszerűen hagynám a fenébe, van még több milliárd pasi a világon, nem igazán értem, miért kellene egy esélytelen dologra koncentrálni.
2022. febr. 6. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Én azonnal hagynám. Megmondom őszintén, nem éppent arra gondolnék (egy ilyen kijelentés után), hogy ez egy normális srác.:(
2022. febr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagynám, hogy menjen.
2022. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem csak simán meleg, vagy nem jössz be neki..
2022. febr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4.

Miért lenne meleg? Csak mert nem akar barátnőt? Az összes szerzetes meleg? Mondta, hogy nagyon szépek a lányok, szereti őket, de ő egy magasztos célért képes lemondani erről.

2022. febr. 7. 17:18
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Mit nem lehet érteni azon, hogy "nem"?
2022. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak egyenlőre a jövőjére akar koncentrálni és ezért nem akar barátnőt mert az elvonná a figyelmét a tanulásról.

De szerintem jobban jársz ha hagyod őt had élje a saját életét :/

2022. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én először biztos ideges lennék, de megérteném. Az ő élete, azt csinál amit akar.
2022. febr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ő most úgy látja, hogy tanulni, diplomát szerezni fontosabb, szerzetes akar lenni oké, viszont egyszer úgy is majd szüksége lehet valakire. Szerintem én is azt mondom, hogy hagyd őt. Nem éri meg, mert te is koncentrálhatnál az álmaidra, vagy akár olyas valakire fordítani az időt, aki meg is érdemli (értem azt egy személyre, aki törődik veled), VISZONT ha szereted őt és van türelmed akor vársz és kitartasz, ami nembiztos hogy pozitívan végződik, de az sem biztos, hogy negatívan (értem ezt úgy, hogy később lehet észre vesz-> amikor beteljesíti a céljait ott leszel neki). Az időt hasznosan kel eltölteni. Neki az a hasznos (most).
jan. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!