Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen buták a nők, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen buták a nők, hogy nem válaszolnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tapasztalt az online ismerkedésben, nem is voltam rászorulva, mindig bőven akadtak élőben olyanok, akiknek tetszettem, egész jó nők is. De a mostani időszakom magányosabbá vált, főleg a járvány miatti lezárások miatt, még a munkát is otthonról végeztem.


Gondoltam kipróbálom az online társkeresést. Alig sikerül matchelnem normális nőkkel, kíváncsiságképpen már azokat is kezdtem jobbra húzni, akik nem is tetszenek annyira, kevésbé vonzók, és még ha jobbra is húztak, még ők is alig válaszolnak. Élőben jobbaknál is volt esélyem mindig.


Én ezt nem értem. Panaszkodnak a nők, hogy nem találni normális férfit, stb. Úgy nem is fognak, ha nem adják meg az esélyt.

Szinte az összes kizáró ok, amit mondani szoktak, az rám nem aggatható. Külsőm rendben van, magánéletem - karrierem rendben van, nem jövök valami komolytalan szöveggel, nem vagyok hazug, sem az a típus aki csak megfektetni akarja a nőt, hanem a belső értékekre is odafigyel. De nem vagyok az a tipikus jófiú sem, aki a sor végén marad.


Nem azt mondom, hogy minden nőnek jó lennék, de azt nem hiszem el, hogy legalább még az esélyt sem kellene megadni, hogy ez kiderülhessen. De még olyanok sem adják meg, akik szerintem örülnének nekem... Akkor minek vannak fenn társkeresőn?

Ha engem ignorálnak ezek a nők, akkor kérdem én, kivel állnak szóba... nem csodálkozom hogy nem találják meg a párjukat. A bőség zavarától megkergült mindenki?


Inkább megyek vissza az élő ismerkedésre, ahol jobbak figyelmét is könnyedén felkeltem, de szeretném megérteni, online miért van ez így.



2022. febr. 12. 07:41
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ezt a felnőtt párkapcsolatok kategóriába szerettem volna.
2022. febr. 12. 07:42
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Milyen szöveggel indítasz?
2022. febr. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha kipróbáltad online és nem ment az nem baj. Ezekszerint neked van egy olyan kisugárzásod, ami élőben vonza a nőket. Meg kell maradni ezen a vonalon. Sport, séta, új hobbik stb.

Más meg online szokott sikereket aratni.

2022. febr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mindenkinek személyre szabottat. Ha valakinek van valami vicces képe ami valamilyen történetet mesél el, akkor azzal kapcsolatban, valakinek a megjelenési stílusát dicsérem meg, de sosem az alap külsejét hanem azt a részt amiért dolgozott és saját döntéséből alakított, valakinek a bemutatkozó szövegére reagálok, de ha nincs abszolút semmi amire reagálhatnék, akkor valami viccessel előjövök (pl kinézem belőled hogy szereted a XYZ-t (ide valamit)). Két nőnek szinte sosem küldöm ugyanazt.
2022. febr. 12. 08:04
 5/22 anonim válasza:
78%
Lehet egy beképzelt majom vagy, akire kár időt pocsékolni. És én is inkább legyek egyedül, mint egy ilyennel.
2022. febr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az indító kérdésed már ki is verte a biztosítékot, pedig a szöveged tök szimpatikus és intelligens volt... Hát van ez így.
2022. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%
Tényleg intelligensen írsz, de egoista is egyben a szöveged. Lehet ez a gond. De aztán lehet élőben kellene folytatni, ha ott jobban megy.
2022. febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Valahogy érzékeltetnem kellett, hogy nem az a baj, hogy nem kellenék senkinek.
2022. febr. 12. 11:53
 9/22 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy olyan sem méltat válaszra, akinek jó lennék.
2022. febr. 12. 11:55
 10/22 anonim ***** válasza:
98%
Tehát, ha neked nem válaszol valaki, az buta. Kristálytiszta logika....
2022. febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!