Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalon miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon miért nem válaszolnak?

Figyelt kérdés
Elegem lett, és leazedtem a yubo-t csinâltam egy elfogadható profilt, bejelöltem pár lány, visszajelölnek, irogatunk pár üzenetet , és egy óra mulva sehol semmi, de még másnap se, ugyan ez hogyha a lány jelöl be és én fogadom el. Nem divat válaszolni? Minek fogadja el hogy utána nem válaszol? Minek jelöl be ba nem válaszol? Mire számít 3 üzenetből,hogy "lekoppint"?

2020. márc. 11. 23:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
17 vagyok, fiú
2020. márc. 11. 23:55
 2/12 Stark2000 ***** válasza:
80%
Egyrészt, ez az egyik legkomolytalanabb társkereső. Másrészt, rajtad kívül szerinted még hányan írnak nekik? Bizony, rengetegen. Nem veled van a baj, csak szimplán válogatnak, ha van miből.. 🤷‍♂️
2020. márc. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Helyesírás. Csodákra képes.
2020. márc. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igyekszek helyesen írni, tudom a kérdésbe nem látszik,kicsit siettem
2020. márc. 12. 05:59
 5/12 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy sokan írmsk nekik, de ha egszer ő jelöl be engem
2020. márc. 12. 06:00
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Azért mert egy átlagos lányra is több százan írnak, ebből a 90%-ának vissza se ír egy sziát, a maradék is szép lassan letöredezik, ahogy kialakul benne egy kép ki a legjobb pasi közülük.
2020. márc. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért ne add fel. Én társkeresőn ismertem meg a párom. Azóta is együtt. (3 éve lassan) Szerintem tartsd nyitva a szemed mert szó szerint akárhol lehet az akit te keresel.
2020. márc. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Mert pár üzid után nem tart éedekesnek, nem kötöd le figyelmüket.

.

Nézd a pozitív oldalát, annak, hogy MOST nem válaszol, van előnye: KÉSŐBB nem okoz csalódást.

Tedd érdekessé magad, akivel öröm beszélgetni. (A "mizu" nem ez a kategória...)

2020. márc. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

Ha normális vagy, akkor igenis válaszolnak!

A férjemet FB-on ismertem meg.

Előtte már a hajam kihullott a sok "Sya, micsi?" típusú kreténtől, aki rám írt. Válaszra sem méltattam az ilyen egysejtűeket. A férjem viszont értelmes szavakat, mondatokat volt képes írni. Ez máris kiemelte őt a tömegből!

2020. márc. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A szia milyen napod volt? -ra vàlaszolt ,írtam , írt ,írtam vége...

Volt olyan aki rámírt , beszéltünk kb 6 percet , írtam neki és azóta várom hogy írjon, és volt online azóta, haverommal ugyan ez van...

2020. márc. 12. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!