Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A barátom névnapja. Többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom névnapja. Többi lent Mit vehetnék neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel összejöttem egy ideje és eléggé kiismertem, de mindjárt itt a névnapja és semmi ötletem sok mindent szeret, de erről külön nem igazán beszéltünk.

A focit nagy szereti és egy focilabdában gondolkodtam, de neki már van és szerintem nem a legjobb lenne egy focilabda valami különlegeset szeretnék amivel a törődést látja.


2022. márc. 3. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha esetleg szeretsz kézműveskedni, vagy ilyesmi, akkor készíts neki valamit. Szerintem névnalra bőven elég egy saját készítésű kártya, vagy valami. Csak egy apró rajz az egyik sarokba, vagy valami szép mintás papírból vágd ki. Idézet, vagy saját üzenet középre. Az én barátom művész, szereti, ha ilyet kap tőlem. Esetleg, ha ezt kevésnek találod, adj a kártya mellé egy kis csokit, vagy valami olyan ételt, amit szeret. Vagy ne tárgyat adj, hanem élményt. Errefelé hideg van, szóval a fagyi nem jó most. Helyette mehettek mondjuk sütizni. Vagy hasonló. Vagy szimplán menjetek el sétálni, beszélgessetek egy jót
2022. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem névnapra elég, ha egy csokit, és még mellé valami apróságot veszel, pl. egy szép kulcstartót, vagy melegítő felsőt.
2022. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Attôl is függ hány évesek vagytok és miôta jártok.???

Gondolom nem vet fel a pénz fiatalként.

Névnapra elég egy süti,csoki is szerintem.

2022. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ebből lettek ötleteim amúgy van még időm mert 15-ére kell
2022. márc. 5. 09:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, van még egy ötletem. Ha van kedved kreatívkodni, akkor szépen dekorálj ki egy régi cipős dobozt, és rakd bele a kedvenc édességeit, esetleg vehetsz még hozzá parfümöt, tusfürdőt, vagy igazából bármit. A lényeg az, hogy szépen rendezd el a dolgokat, és nagyon mutatós lesz. :)
2022. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez tök jó ötlet ez lesz! Köszönöm szépen
2022. márc. 5. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!