Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Főnök asszonynak mit vehetnék...

Főnök asszonynak mit vehetnék a névnapjára?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Kérdezd meg a kollégáidat, ők mit szoktak venni...


Nálunk nem szokás.

2021. júl. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Orchidea?

Minden nő szereti, szép, elegáns, drága.

2021. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is virágot javasolnék, talán azzal a legnehezebb mellélőni. De csak ha szokás ez nálatok és/vagy olyan jóban vagy vele. Máskülönben a kollégáid nyallernak fognak tartani :)
2021. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Virág vagy bonbon
2021. júl. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Új dolgozó vagy, akkor beszélgess a kollégákkal a szokásokról. Régi dolgozó vagy, akkor miért nem tudod, mi a szokás?

Amennyiben régóta ott tevékenykedsz és ez egy új dolog lenne részedről, az igencsak meggondolandó. Hiszen ebben az esetben valami oka van, hogy változtatsz a szokásaidon. Talán rossz fát tettél a tűzre és ez miatt kérnél bűnbocsánatot, vagy egyszeren nyalni akarsz a főnökasszonynak. 🤔

Új emberként egyszerűen alkalmazkodni kell a kialakult szokásokhoz! Beszélgetéssel hamar rá lehet jönni, mi, miként szoktak a cégnél.


Ajándék tekintetében azt is figyelembe lehet venni, férfi vagy nő vagy. (ill. a köszönteni kívánt főnök, kolléga milyen nemű)

Alkoholos italt soha ne adj! Az munkahelyen eléggé visszás!

A legjobbat akkor lövöd, ha személyes, ötletes ajándékot adsz, főként, ha az emlékezetes is. Amennyiben ismered az ünnepeltet, a szokásait, életvitelét, hobbiját, sportját, természetesen sokkal könnyebb dolgod van. Ha őt nem ismered, akkor önmagadból is kiindulhatsz. Értem ez alatt, hogy megismertetheted a Te hobbid, mániád, stílusod. Általad készített (nem gagyi) meglepetés is jó lehet. Vagy az általad kedvelt sport, szórakozóhely belépő is.

Vásárlási utalvány sem rossz, de az igen személytelen, fantáziátlan. Kivéve, ha az ünnepelt által kedvelt üzletről, márkáról, stílusról van szó. Mellé apró virág, bonbon dobja a szintet.

(Virágból jómagam a cserepeset kedvelem. Tartósabb, élettel telibb! A vágottvirág érzésem szerint a "röpke pillanatra eszembe jutottál" helyzetre emlékeztet.)

2021. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Azt elfelejtettem, élményutalványt is vásárolhatsz. Abból igen sok stílusból lehet válogatni. De mivel, ez nem a legolcsóbb meglepetés, így ebben az esetben érdemes összefogni a kollégákkal és együtt megvenni.

Jómagam kaptam már családtól gyógymasszázs jegyet. Kollégánkat pedig megleptük egyszer 40. szülinapján egy tank vezetési élménnyel. Kiskamasz gyerekeinket idén meglepetésként befizettük az Állatkerti nyári táborba. A családomat többször megleptem színház, koncertbelépővel.

Két főnököm (testvérek) meglepték az egész céget egy gokartpálya bérléssel a cég 10. szülinapján. Hatalmas és örök élmény maradt ahogy együtt mind a 40 ember ott bulizott, versenyzett! (4 ember kivételével mindenki autózott)

A jó meglepetés vagy élmény örökre szóló, miközben egy általános virág-csoki-kávé + váza kombó felejthető.

2021. júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!