Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Ma van a párom névnapja! Van...

Ma van a párom névnapja! Van ötletetek, honnan vehetném ezt meg neki?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán van ilyen? Olyan Legó autó, ami ugyebár összerakható, de elektromos, tehát lehet irányítani is utána! Ötletek?
2013. nov. 4. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. nov. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Ilyenekkel játszik a párod? Inkább fitesd be egy bungee jumpingra. Szerintem jobban élvezné.
2013. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
és mivan ha ilyenekkel játszik? én is szoktam modelleket összerakni stb mindenkit más érdekel pedig énsem vagyok gyerek
2013. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetesen igazad van, utolsó, de valljuk be, ha nem áruljuk el nőtársainknak, maguktól soha nem jut eszükbe, hogy a férfiak időnként keményebb megmérettetésre vágynak, mint a konyhaasztalnál összeszerelni valamit, vagy kirakni egy puzzle. Mielőtt a csajok megsértődnének, jelzem, hogy iménti megjegyzésemben semmiféle pejoratív felhang nincsen. Hogyan is jutna eszüke iyen "őrültség", ha bennük nem teng túl a tesztoszteron?
2013. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!