Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes ismerkedéskor mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedéskor mikor volt az első találkozó?

Figyelt kérdés

Mennyit beszélgettetek addig írasban/telefonon?

Mennyi ideig tartott az első találkozó.


2022. márc. 7. 12:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Legtöbbször élőben ismerkedek inkább, de nem rég volt egy csaj akivel neten ismerkedtem meg, szép cigány lány volt (tényleg nagyon szexi volt)...1 napot írogattam vele aztán találkoztunk másnap, nem adta nehezen magát, igaz csak egyszer leszopott és ennyi volt a nagy kapcsolat...a természete elég elviselhetetlen volt.
2022. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2 hét után
2022. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hetig ha nem jon ossze, en elengedem a dolgot.
2022. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én kb 2 hétig írogatok valakivel aztán ha úgy alakul találkozunk. Addig tart általában amíg ráérünk vagy ameddig jól érezzük magunkat. De szerintem az első találkozás nem kell hogy 2-3 óránál tovább tartson.
2022. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3 napos beszelgetés után írja a pasi hogy talizni akar úgy hogy alig beszéltünk még írásban.
2022. márc. 7. 16:37
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 nap után biztos, hogy nem találkoznék. 2-3 hét után szoktam.
2022. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Én minél hamarabb szeretek találkozni, mert írásban alig lehet valamit leszűrni. Ha élőben nincs kémia, vagy nem jön be, akkor az a rengeteg idő amit elchateltetek kárba megy. Ja, és a tapasztalataim szerint ennyi idő chatelés után az alap ismerkedős kérdések már rég kivannak beszélve, a kapcsoltatotok élőben viszont még nincs azon a szinten, hogy másról beszélgessetek, szóval témát is nehezebb találni. Bár én chatelni sem nagyon szeretek, mert jobban szeretem az élő kommunikációt, látni a testbeszédet, mimikát.
2022. márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7-es nincsen az alap ismerkedős kérdésekről sem nagyon beszeltünk még mert nem beszélünk egész nap hanem délelőtt éd délután pár mondatváltás.
2022. márc. 7. 16:54
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi a párommal 1 hónapot beszélgettünk , hívásoztunk és lehet sokaknak korai lenne még de Karácsony után jött össze az első tali , de az egy hétig tartott mert itt volt nálam , viszonylag messze lakik. De azóta is minden szuper szóval nem bántam meg hogy 1 hónap után már taliztunk és együtt voltunk jó sokat :D
2022. márc. 8. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

1 év. Park aztán szoba.

Két három nap. Kopogtam és kényeztettem...

33f

Debrecen

2022. márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!