Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Került már valamelyikőtök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Került már valamelyikőtök (nagy) bajba netes ismerkedés során?

Figyelt kérdés

2022. márc. 7. 21:12
1 2
 1/15 Smelly_Trash ***** válasza:
100%
Én személyszerint nem, de ezeknél nagyon vigyázni kell, hogy ne kerülj bajba. Ha meg már megtörtént, és tényleg nagy a baj, akkor valakinek el kell mondani minél hamarabb.
2022. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Öhm... Mit értesz nagy baj alatt. Sült már el rosszul netes ismerkedés, kétszer is, ami éppen elég volt ahhoz, hogy ne nagyon próbálkozzak többször neten, de nem tudom pontosan, mire gondolsz
2022. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 Pl.: arra, hogy neten oké volt minden, de élőben valami gond volt a másikkal.
2022. márc. 7. 21:36
 4/15 Lazy Lover ***** válasza:
96%
Igen élőben nagyon ronda volt a képeit agyon filterezte
2022. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
2-es, attól, hogy bele futottál két vadbaromba, még nem kellene az egész világot elítélned, ahogy Te rendes emberként a neten vagy, lehetnek itt más rendes emberek is... Utcai ismerkedéssel is ÉPÚGY lehet bajba kerülni meg diszkóban meg suliban meg munkahelyen. SŐT... Sokkal inkább... Interneten meg okosnak kell próbálni lenni. A patkánygyerekeket én is le szoktam itt állítani.
2022. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

"arra, hogy neten oké volt minden, de élőben valami gond volt a másikkal."

Ez nagy baj?


Nagy baj az, ha felelőtlenül nudeot küldesz neki, ő meg poénból szétküldi.

Vagy ha elárulod neki hogy van 1 kg kokain othon, ő meg rádhívja a zsarukat.


Minden más csak apróság :D

2022. márc. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem ítélem el az egész világot, egyszerűen csak a netes ismerkedés nem nekem való. Eleve a frász jön rám, ha csetelni kell valakivel, úgyhogy én úgy vagyok vele, hogy maradok az élő ismerkedésnél. Nem ítélek el ettől még én senkit. :D
2022. márc. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, mondjuk olyan volt hogy egy munkatársam meglátott badoon és küldött egy f4sz képet messengeren. Screenshotoltam, facebookon posztoltam az oldalára este, hogy későn vegye észre. Privátban elküldtem a nejének és a gyerekeinek is. Nem jött be dolgozni többet,legalábbis én nem láttam.


Egy barátnőm naívan megengedte hogy haza kísérje a pasi randi után, és utána nem tudta levakarni. Rendőrt kellett hívnia többször, mert beugrált a kerítésén, és be akart törni hozzá.

2022. márc. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
72%
#8-as, lehet tudni, hogy mit dolgozol? :D mert annyira szürreális az egész és annyira zseniálisan lett elintézve, hogy nem hagy nyugodni, hogy milyen munkahelyen/munkakörben küld egy családos ember dickpicket a kollégájának 😂 köszi
2022. márc. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos. Mikor meglátam életbe azt hittem el hányom magam. Most senkit nem akarok megsérteni de egyáltalán nem úgy nézett ki mint a képen ja és még ő mondta hogy jobban néz ki életben mint a képen na jó mondom hagyjuk inkább.. Ekkor mondtam sosem ismerkedek többé neten.
2022. márc. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!