Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » SÜRGŐS! miért nem szeret a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SÜRGŐS! miért nem szeret a barátom??

Figyelt kérdés
tökéletes párkapcsolatban éltünk közel 7 hónapig majd félrelépett, amit megbocsátottam, ezen a téren változott is és hűséges , de ennek már fél éve és újra lejtőn az egész kapcsolat , azt mondta kihunyt a szikra, és szeret de nem olyan mint rég. ez mit takar?? komoly válaszokat :((

2022. ápr. 4. 06:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem vele kéne megbeszélned.
2022. ápr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Eleve szakítanod kellett volna vele miután megcsalt.
2022. ápr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Szia, én nem vagyok szakértő és szerintem itt senki se tudhatja biztosra a dolgokat. Annyi biztos, hogy tényleg megkell beszélned vele a kapcsolatokról, mondd el téged mi zavar (ha zavar) és ő is legyen őszinte: Ugyanis egy kapcsolatban két ember van.
2022. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Pali1977 ***** válasza:
100%
hát, a félrebarátkozást én sem tudnám megbocsátani szerintem, de ha te szereted, akkor üljetek le, beszéljétek mi az, ami neki hiányzik a kapcsolatból, mi az, amit szeretne, meg tudjátok oldani. Ha úgy érzed, a beszélgetés közben, hogy nem igazán van azon, hogy rendbe hozzátok a kapcsolatotokat, akkor ereszd el, akár hogy is fáj, mert már kifelé, vagy legalábbis másfelé kacsintgat.
2022. ápr. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy férfi nem érte még el a 28-30-35 évét, addig nem lehet hűséget várni tőle, legfeljebb egy-két hónapig, vagy akkor, ha szerelmes valakibe, és teljesen elköteleződött, elvette feleségül az illetőt. Fiatal fiúknál ilyen nincs.
2022. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 15 gondolom azért általánosítasz mert te is egy hűtlen dög vagy
2022. ápr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pár rendes választ. nem egyszer ültem le vele beszélni aminek az lett a vége hogy érzékeny lett a hangulat és aznapra minden rendbejott. másnapra ugyan olyan rossz. ezerszer beszéltük már meg viszont elegem van hogy csak tetteti hogy megérti..
2022. ápr. 19. 04:34
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan fentebb már tanácsoltam: MONDJ LE RÓLA MÉG MA!

Hiteget, áltat, de semmit nem tesz a kapcsolat megjavításáért.

Semmi értelme bánkódni a szakítás miatt. NEM SZERET, de ezt határozottan kimondani gyáva. Helyette olyan dumával jön, hogy már nem a régi a szerelem. Idő kérdése, hogy mikor lesz részéről teljesen más... (Te pedig elszalaszthatsz miatta jó alkalmakat).

Ffi.

2022. ápr. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!