Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » ! SÜRGŐS! A legjobb fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

! SÜRGŐS! A legjobb fiú barátom mit érezhet irántam? a többi lent

Figyelt kérdés
Tudom,tudom már több ezer ilyen kérdés van,de nem találom a 'saját történetem".Nagyon sok kérdést-választ olvastam de mivel nm ugyanolyan a helyeztem,nem tudtam eldönteni h most mi van.Tehát arról lenne szó h mostmár biztos h szerelmes vagyok a legjobb barátomba.(Én lány,ő Fiú).Eléggé nehéz a helyzetem ezért kérem a segítségeteket." éve tart ez a barátság.Egy év van köztünk.Nagyon jól megvagyunk,eléggé hasonlít az ízlésünk.Rátérek a lényegre.Olyan Október környékén,pont 4.-én beszéltem vele utoljára sykpe-on.Azóta megkérdeztem h mért nm beszélünk már olyan sokat,azt mondta mert elfoglaltabb,és több a tanulnivaló.Oké ezt megértettem.De borzasztóan hiányzott/hiányzik.Ekkor még csak azt hittem csak mert olyan jól ment minden,sokat nevettünk,ismerkedtünk,stb...De a nap 24 órájában csak rá gondolok,a szünetekbe mindig szemmel őt keresem,figyelem.Rá jöttem ebből már nm lehet barátság,ha én egyszerűen megőrülök érte.Sokszor szemezünk,többször is elkaptam h néz.Egyszer azt írta hogy ha én szeretném őt akkor átgondolná a dolgot,ugye kettőnk között,egyszer azt írta hogy szeret,de ezeket mind vissza vonta,az 'átgondolást" azzal hogy semmit nm akart átgondolni,a 'szeretést" pedig azzal hogy csak próbára akart tenni.Ezekkel hát hogy is mondjam,rettentően megsértett.de nm mondtam meg neki.Nem is éreztettem vele.Tudjátok ilyenkor már nagyban folyik a szerelem téma,és megkérdeztem h kit szeret,és most kimondom,egy Kinga nevű lányt,akit mellesleg én is ismerek.Mindig is gyűlöltem Kingát,de onnantól fogva már nm tudtam a közelébe maradni,már az is írittált.És rákérdeztem a legjobb barátomat hoigy csak tetszik-e neki vagy szerelmes.És azt írta h ŐRÜLTEN SZERELMES BELÉ?ÉS HOGY NEM ADJA FEL!(mert Kingának van fiúja) És engem egyszerűen megesz a féltékenység,és nem tudom eldönteni h csak féltékennyé akar tenni vagy tényleg szerelmes belé,és hogy tetszem-e neki.Kérlek segítsetek!!!Tippek,Tanácsok,minden jöhet csak segítsetek.Kétségbe vagyok esve!A NORMÁLIS válaszokat előre is köszönöm.És kíméljetek a hülyeségektől,értelmetlen buta kommentektől.

2016. márc. 15. 00:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Aki olvassa,annak bocsánat,és én is most olvasom amit írtam és jó pár dolgot elírtam,emellett enyhén ha lehet mondani 'hadartam" is.És azt akartam írni hogy 2 éve barátok vagyunk.Remélem így már érthetőbb.
2016. márc. 15. 01:03
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyen későn? Unatkozol? Vagy mivan? Írj rá. Ha jól tudom magyarba èpp nincs suli stb.. most nem foghatja arra h sokat kell tanulni, ès talán vissza ír/hív. Kingát meg.. fekete listára vele. Látam egy weboldalt ahol becsomagolt kakit küldenek utálatosainknak egy kis pénzért. Nem érdekel?
2016. márc. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Észre vettem pár helyesírási hibám, azèrt bocsi.
2016. márc. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#2 miért is kéne neki kakit küldeni? Azért, mert párja van és mégis tetszik egy random hülyegyereknek? Ez a fő bűn?


OP: a fiú nyilván csak cicázik veled, mert ha akarna valamit, akkor már rég együtt lennétek. Ha nincs ló, jó a szamár is alapon lehet hogy idővel összejön veled, de abban nem lesz sok köszönet, te leszel mindig aki kaparni fog, szánalmas lesz. Nyugodj le, ez egy tiniszerelem, nem múlik rajta a világ sorsa (de még a tiéd sem).

2016. márc. 15. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mond el neki nem olyan nehez az lehet csak kamu volt a kingarol a dolog
2016. márc. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki eddig írt.De mint már mondtam komoly kommenteket várok.Nekem ez nagyon fontos,és egyáltalán nem vicces amikor hülyeséget írtok.És ha lehet bővebben :)
2016. márc. 15. 09:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sak egy tiniszerelem

De baratsagbol lehet szerelem

Amugy meg az a kinga az ilyen helyzeteket ismerve csak egy ürügy

Mond el neki

Szerintem csak nem meri bevallani es feltekennye akar tenni

2016. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Szerintem kicsit változtatna ez a válaszokon.
2016. márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Arra kérnélek titeket hogyha már rászántátok magatokat hogy írtok valamit a kérdésemhez,akkor az legyen értelmes,és bőven írd le a véleményed erről a dologról,nm h Pistike mit csinált.Egyébként meg mielőtt valaki félreértené csak barátok vagyunk nm volt kapcsolatunk.
2016. márc. 16. 09:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Szóval általános iskolások vagytok. Nem vagytok több 14 évesnél. Így mindjárt másabban fogják megválaszolni a kérdésed.
2016. márc. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!