Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban a nem mentális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban a nem mentális fogyatékossággal élőknek mennyire nehéz párt találni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Gondolok itt látássérültre,hallássérültre, tartós mozgássérültre és ezeknek enyhébb és súlyosabb változataira
2022. ápr. 19. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szociális ellátórendszeren belül van erre lehetőség. Például látássérült esetén a Vakok Intézete rendezvényein, keretében - esetleges útmutatása alapján. Online nincs ilye specifikus társkereső oldal. Néha a sima társkeresőkön fel-fel tűnik 1-1 kerekesszékes, de nem tudom nekik mi a tapasztalatuk.
2022. ápr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ, hogy veleszületett vagy nem.

Az utóbbi könnyebb, mert tudnak beilleszkedni.

2022. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
szoros a verseny nap nap után, óráról órára, de most te nyerted a leghülyébb komment dijat
2022. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem sokkal könnyebb, mint régebben.


29/F

2022. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát,sttól függörrn.

Apám félsiket,anyám nagyott halló,és sinoszon keresztül tudtak egymásra találni.

de amúgy van olyan mint meosz és társkereső stb

2022. ápr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat, az én szempontomból főleg arra irányult a kérdés,hogy én mint enyhe fogyatékkal élő(középfokú hallássérülés), mennyi esélye hogy találjak egy normális lányt?Mennyire ijesztheti el őket egy hallókészülék,vagy így a tudat,hogy én fogyatékos vagyok,meg ha csak kis mértékben is? 18/F
2022. ápr. 23. 16:36
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6

Attól függöen.

Hidd el nekem,hallássérült szüleim vannak,de mégis halló vagyok.

Kb megmondjam nem érdekli az normális csaj hogy te ne vagy halló,ha van jellegetes viselkedésed,akkor hidd el nem pont ezért fog elítélni.

2022. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6# ha rendesen ugy kommunikalsz mint a hallok, akkor van akinek nem zavar.

Csak hat ugye a kapcsolat alapja a bizalom, kommunikacio :/

2022. ápr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8

Nyilván siket-halló jelnyelv használat nélkül olyan mint ha bringa kereket raksz föl egy suvra.

2022. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Revidiálom magamat. Tinderen sok a süketnéma lány. Irsz nekik és semmi. Mondjuk lehet analfabéták inkább, nem tudom biztosra.
2022. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!