Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány, de fogalmam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de fogalmam sincs hogy közeledjek felé... Fiúk titeket nem ijesztene el ez a stílus?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik, gyönyörű szép, de nagyon rideg. Nem visszahúzódó, mert ő a vitacsapat kapitánya, úgyhogy biztosan nem félénk, de nem is beszél soha érzelmes dolgokról, vagy magáról ezért nem sokat tudok róla. A stílusa ilyen elegáns (light academy vagy valami ilyesmi a stílus neve). Szereti a törit, meg a filozófiát, meg az ilyen dolgokat. Az bej ha engem ezek nem nagyon érdekelnek? Így is járhatnánk? A héten együtt voltunk olaszórán és beszédközpontú órák voltak és ott nagyon jókat bezsélgetünk. SZerintetetek magyarul is tudunk majd dumálni? Elhívjam randira, vagy ismerkedjünk még? Mi lenne jó randi? A meki nem hiszem, hogy tetszene egy ilyen lánynak... Múzeum, vagy könyvtár esetleg? De az nem ciki, ha én nem ismerek olyan sok írót és művészt?

2022. máj. 14. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Eleve nem közelednek olyan lányhoz, akinek ijeszt a stílusa.
2022. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a kérdés az volt, hogy én hogy közeledjek.
2022. máj. 14. 22:47
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Eleve probléma már ha az elején meg akarsz neki felelni.

Miért nem adod magadat?

Oda vigyed ahol szeretnél lenni. Aztán ha nem tetszik neki, akkor az a lány nem hozzád való.

Azt nézzed, hogy a lány meg e felel az elvárásaidnak, ne azt nézzed, hogy te, hogy tudnál neki megfelelni.


Ha kiadod az irányítást a kezedből akkor abból semmi jó nem fog kisülni.

2022. máj. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De azért szerintem bunkóság olyan helyre hívni, ami őt em is érdekli. Valamelyik buliba, ha odamegyek hozzá az milyen? Vagy inkább neten írjak?
2022. máj. 14. 22:55
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem az a lényeg, hogy mit gondol a lány.

Hanem, hogy milyen érzéseket tudsz kiváltani belőle.

Ha csak egy nyomi leszel aki megakar neki felelni és kiszolgálni őt, akkor hamar átkerülsz a barátzónába.

Egy csinos nőnél sokan próbálkoznak, aztán hamar levágja ha csak egy újabb balek vagy.


Ha önmagadat adod, és őszinte vagy vele, és nem foglalkozol azzal, hogy mit gondol majd rólad, akkor sokkal többet érhetsz el mintha megpróbálnál neki megfelelni.

2022. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

"De a kérdés az volt, hogy én hogy közelednek."


Akkor miafacer kérdezed, hogy Fiúk titeket nem ijesztene el ez a stílus?"

2022. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Krisipoke válasza:
84%

Régen én is csak azt néztem, hogy melyik lány a legszebb, legaranyosabb, és az alapján voltam "szerelmes" több lányba is. Egyikkel sem volt szerencsém.

Csak később jöttem rá, hogy ez egyáltalán nem elég. Ha nem közös az érdeklődésetek, gondolkodásmódotok, elvásáraitok, akkor még ha sikerül is összejönni, valószínűleg nem fog sokáig tartani a kapcsolat, meg fogjátok jól érezni magatokat, legalábbis azután, hogy elmúlt a kezdeti eufória.


Én is inkább azt tudom javasolni, mint a többiek: ne próbálj meg nagyon egy más személyiséget ráhúzni magadra. Persze, lehet olyan helyekre menni, olyan dolgokról beszélni, olyan dolgokat csinálni, amik őt érdeklik (de téged mondjuk egyáltalán nem), de nem állhat csak ebből az egész, mert ezt te sem élveznéd sokáig. Kivéve persze, ha úgy érzed, ez az egész világ, amit ő képvisel, érdekes lehet számodra, és akár te is őszintén bele tudsz merülni.

Viszont tényleg sokkal inkább érdemes nagyrészt magadat adni, hogy téged ismerjen meg, és azért tudjon szeretni, amilyen vagy, nem azért, amilyen lenni próbálsz, csak hogy megfelelj neki. Ha látszik, hogy ez neki nagyon nem jön be, akkor hidd el, hogy rövid idő után senkinek se lett volna jó a kapcsolat.

2022. máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én parkba hívnám el sétálni, vagy kávézóba, és közben tudnátok beszélgetni.
2022. máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!