Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan menjek oda hozzá? 18f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda hozzá? 18f

Figyelt kérdés

Van egy lány a buszon aki nekem nagyon tetszik,de nem tudom miképpen szólítsam meg.

Oda ülni nem szeretnék mellé mert,nem nagyon tudnék neki mit mondani így az elején, együtt szállunk le szóval valahogy utána kéne oda mennem hozzá,csak azt nem tudom,hogy mit mondjak neki


Lányok Fiúk! Ha eleve úgy megyek oda hozzá,hogy elmondom mit akarok,udvariasan közlöm vele,hogy szimpatikus akkor beválhat?


Mikor elmegyek mellette,mindig rám pillantott de csak egy kicsit



2022. máj. 16. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs más lehetőség, akkor azt mondom, hogy hajrá, nem veszthetsz vele semmit.

Ne told túl, nem kellenek a nagy csajoizós dumák, csak menj oda, köszönj, mutatkozz be, és kérdezd meg, hogy nem inna meg veled valamit. Ha a lánynak szimpatikus vagy alapból, akkor nagy eséllyel igent fog mondani.

Légy magabiztos, és határozott!

Hajrá :D

2022. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legyél udvarias, ne támadd le. Kezdésnek az is jó, ha mondjuk zsebkendőt kérsz tőle.
2022. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hívd el egyből, kicsit próbálkozz megismerkedni vele. Sokkal nagyobb eséllyel mond igent egy randira, ha valamennyire ismer és nem egy full idegen hívja el. Szóval az, hogy beülsz mellé nem feltétlen rossz ötlet, egyszerűen csak menj oda, ha látod, hogy "Szia, szabad ez a hely, leülhetek?" Ha azt mondja igen, akkor mutatkozz be "Ja egyébként Xy vagyok, téged hogy hívnak?" Aztán elkezdhetsz valami apróságokat kérdezgetni, pl. mennyi az idő, vagy hogy észrevetted, hogy ugyanott szálltok le, stb. Ekkor már látni fogod, hogy szívesen válaszol-e, vagy legszívesebben lerázna csak. Ha nyitott feléd, akkor ha leszálltok a buszról is lehet folytatni a beszélgetést. Aztán ha már volt pár ilyen alkalom, mikor a buszon beszélgettetek, akkor utána már elhívhatod valahova.
2022. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Mindenképpen próbáld meg, mert ha nem próbálod meg, még csak esélyt sem adsz magatoknak, és utólag bánnád, hogy nem kérdezted meg, és mi lett volna ha… Az udvariasság fontos, és nagy előnyben is leszel e többiekkel szemben, mert sajnos nem túl gyakori. Ha együtt szállítok le, az pedig csak egy plusz jó dolog, szerintem is ekkor érdemes megszólítani. Ha esetleg elutasító, lehet csak kicsit még bizonytalan. Ha már kicsit felmért az is jó jel lehet.

Ha megszólítod, bemutatkozol, és megkérdezed nincs-e kedve együtt továbbtartani, már jó indulás. Ha megvan a közös hang, a témák is jönnek majd. Remélem sikerül összehozni, én nagyon szurkolok nektek! 😉

2022. máj. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm mindenkinek!

Sajnos mostanában nem láttam a buszon,de amit lest alkalmam akkor oda meggyek hozzá

2022. máj. 19. 18:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem javaslom az első szóval a meghívást, azt se tudom, ki vagy, aztán menjek is szó nélkül?


Ami szerintem nagyon pozitív, az az udvariasság, legyél kedves, és őszinte.

Amikor leszálltok, akkor megszólítod, bemutatkozol, és elmondod neki, hogy már sokszor láttad, és valahogy nagyon pozitív benyomást keltett benned, de csak most merted megszólítani...

Ezzel felvállalod önmagad, és lehet, hogy pont ezzel szerzel nála jó pontot. Add önmagad. És figyeld a lány reakcióját.

Hiányoltad a buszon, reméled, minden rendben, és nagyon örülsz, hogy ismét látod...


Erre vagy reagál valami pozitívat, vagy negatívat, vagy lehet, hogy zavarban van, és nem. Akkor kérdezd meg, hogy van-e kedve beszélgetni, akkor legyél rá tekintettel, hogy mi fér bele a komfortzónájába. Lehet, hogy első alkalommal az, hogy sétáltok egy darabig, aztán elköszön. Ekkor köszönd meg az élményt, és mindenképpen kérd el az elérhetőségét.


Nekem volt olyan, hogy annyira egy hullámhosszon voltam egy lánnyal a buszon, akit először láttam, hogy a busz közepéből kiszúrva mentem oda végébe hozzá, és és simán leszólítottam, és beszégettünk mintha mindig is ismertük volna egymást, meg meg is öleltük egymást stb. aztán elfelejtettem megkérdezni a nevét, az elérhetőségét, hiszen annyira "ismertük egymást", hogy ez fel se merült. :D

2022. máj. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon jó utolsó!

Nem nagyon tudnunk sokat sétálni...a busz közvetlen az ő sulija előtt áll szóval nem nagyon tudok vele hosszasan sétálni

Ismét nem ott a buszon :/

2022. máj. 20. 18:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor lassítsatok, stb. kérd meg, hogy tegyen egy kis kerülőt, és ha egy kicsit is jó benyomást tettél rá, akkor kérd meg, hogy suli után találkozzatok... Ha nem adja az egyik elérhetőségét, ne erőltesd azt, esetleg kérj másikat, de ha semmit nem akar adni, akkor ez van.
2022. máj. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!