Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megtetszett egy lány, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy lány, hogy menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés
Középiskolába felvételizek nem sokára ezért járok felvételi előkészítőre, ahova jár egy csinos lány is. Égtem egyszer előtte egy szépet, szóval talán mínuszból indulok.. De nem sokára vége az előkészítőnek, szóval minél hamarabb oda kéne menjek hozzá, mivel utána ki tudja hogy látom e még valaha.. Csak nem tudom mit mondjak neki, nem akarok nyomulni, se egy sablont letolni, és friend zone-t se akarok. Előtte még nem beszéltem vele, még a nevét sem tudom, mivel sokan vagyunk a csoportban az előkészítőn.

#lány #magány #Hogy menjek oda
2019. jan. 3. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Aah kis cuki kisfiu. Szerintem siman odamehetsz hozza mikor mondjuk latodhogy egyedul van vagy akarmi. Megeledezed hogy o mire jelentkezik hova alar menni, vagy hogy izgul e a felveteli miatt. Sok lehetoseged van. Vagy ha esetleg van valami belsos poen mondjuk a tanarotok csinal valamit elokesziton vicceset azt is megemlitheted neki. Csak ugyesen magabiztosan ;)
2019. jan. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Huhh.. őt még nem nagyon láttam egyedül. :| Ha meg oda mennék ezzel a dologal, az túl spontán szerintem, és ebből könnyű belekerülni egy friend zoneba...
2019. jan. 3. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!