Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, kapcsolatok terén teljesen tapasztalatlan ami kissé már zavaró számomra...vagyis hát elvagyok én egyedül is, de azért szeretnék kicsit jobban nyitni ilyen téren is.


Interneten volt már, hogy ismerkedtem/beszélgettem fiúkkal, de azok sosem voltak túl hosszúéletűek és személyes találkozóig nem jutottunk el, így nem lett az egészből semmi.


Személyesen pedig nem igazán szokott erre alkalom lenni és amúgy is nehezen oldódom fel ilyen helyzetekben.


Nem vagyok az a bulizós típus, de eléggé gondolkozom most azon, hogy elmenjek egyre. Bár nem valószínű, hogy pont ott fogok olyan emberekkel megismerkedni akik komoly kapcsolatra vágynak éppen, de ettől függetlenül lehet jót tenne nekem ha eljárnék egy-két ilyen eseményre...nem tudom.


Lehet, hogy nem vagyok elkésve semmivel, de azért szívesen vennék egy-két tanácsot:)



2022. máj. 17. 20:43
 1/7 Johnathanos ***** válasza:
100%
Jól írtad, nem vagy elkésve semmivel sem,viszont ha tényleg tenni akarsz ellene akkor próbálj még nyitottabb lenni, bontakozz ki jobban,barátnőiddel menjetek valami faxa helyre ahol többen is vannak, éy ha picit csinosabb fajta vagy akkor pikkapp felfigyelnek rád és onnantól kedzve már magától jön a téma.
2022. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Hát igen, én is pontosan ugyanígy vagyok mint te. Nem is ajánlom a bulikat, főleg ha szintén picit visszahúzódóbb embert szeretnél megismerni.

Ellenben amit tudok ajánlani, az az internetes közösségek. Pl egy discord szerver nagyon jó lehetőség, hogy hasonló érdeklődésű emberekkel ismerkedj, pl művészeti vagy csak sima társasági szervereken. Én is egy ilyenen ismertem meg az első barátnőm még régebben.


De itt is igazából fontos, hogy ne fókuszálj a párkeresésre, mert akkor csak a fboyok fognak jelentkezni. Szép lassan kezdj barátkozni másokkal, és akkor adni fogja magát a szituáció

2022. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először azon dolgozz, hogy könnyebben feloldódj és utána járj bulizni. Járj el társaságba barátnőiddel meg ilyesmi. A netes ismerkedéssel nincs baj, csak igyekezzetek minél hamarabb találkozni. Fél évig chatelni semmi értelme találkozás nélkül.
2022. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az internetes ismerkedés sem rossz, főleg, ha visszahúzódó társra vágysz.
2022. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bulikban nem fogsz normális srácot találni, a legtöbb mind iszákos, meg csak alkalmizni akarnak. Inkább azt ajánlom, hogy nyugisabb helyeken ismerkedj. Az online ismerkedéssel sincs semmi gond, sőt néha még jobb is, mert általában sokkal felszabadultabban, és őszintébben tudnak beszélni az emberek az interneten.
2022. máj. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

.


Ellenben amit tudok ajánlani, az az internetes közösségek. Pl egy discord szerver nagyon jó lehetőség, hogy hasonló érdeklődésű emberekkel ismerkedj, pl művészeti vagy csak sima társasági szervereken

2022. máj. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
A buli arra nem rossz, hogy picit oldottabb állapotban tudj beszélgetni, táncolni, feloldódni egy kicsit. Kapcsolatot ott nehéz találni, de tapasztalatot szerezhetsz, ami később fontos lehet.
2022. máj. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!