Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol kéne ismerkednem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol kéne ismerkednem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és sehol sem találok normális fiúkat. Szerintetek hol kéne ismerkednem?
2022. jún. 14. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Közösségi helyeken, parkokban, buliban.:)
2022. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy vagyok ezzel.

17/l

2022. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Johnathanos ***** válasza:
94%

Bárhol lehet, manapság mindenütt jelen vannak az emberek pl suli, cukrászda, pizzéria,diszkó-party, buszban, buszmegáló,vonatban,munkában,edzőterem, színház, mozi,üzlet, pláza, séta a faluban vagy városban, a határ a csillagos ég

Viszont, ha az ember aki ismerkedni szeretne de nem társas ember, illetve nem igazán az a mindenhova kimegyek fajta, akkor sincs semmi veszve,mert direkt vannak ilyen társkeresős oldalak,még a fb, messengeren is akár alkalmas lehet, mivel ezek egyike azoknak amik ingyenesek. Szóval bárhol lehet,legyen az virtuális úton, vagy személyesen. 19F

2022. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!